Zobacz plakat nowego więźnia labiryntu

W sieci pojawiły się plakat z filmu "Więzień labiryntu: Próby ognia" ("Maze Runner: The Scorch Trials").

Obraz powstaje na podstawie drugiego tomu sagi Jamesa Dashnera. Thomas (Dylan O'Brien) wraz ze swoimi towarzyszami po ucieczce z labiryntu natrafi na nowe niebezpieczeństwa.

Pod tym adresem można zobaczyć plakat promujący dzieło. Przez kolejne dwa dni opublikowanych zostanie 5 kolejnych grafik. Twórcy zapowiedzieli też, że w czwartek, 23 lipca, ujawniony zostanie zwiastun.

Na ekranie poza O'Brienem, pojawią się ponownie Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster i Patricia Clarkson. Premierę obrazu w reżyserii T.S. Nowlina wyznaczono na 18 września 2015 roku. Za kamerą stanął Wes Ball.

Przypomnijmy, że pierwsza część cyklu dla młodzieży, zarobiła na świecie ponad 340 milionów dolarów.

Trzecia część, "The Maze Runner: The Death Cure", oparta będzie na finałowym tomie trylogii Dashnera. Szefowie wytwórni 20th Century Fox obiecali, że nie pójdą w ślady innych studiów, i nie będą dzielić finału opowieści na dwa odrębne filmy.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej