Zobacz polski zwiastun nowego Bonda

Zobacz polski zwiastun nowego Bonda
ZOBACZ GALERIĘ Zobacz polski zwiastun nowego Bonda

Zobacz polski zwiastun nowego Bonda

W sieci pojawiła się polska wersja trailera filmu "Nie czas umierać".

Nowy, 25. już Bond, czyli "Nie czas umierać" w kinach pojawi się 3 kwietnia 2020 roku. Jako Bond wystąpi oczywiście Daniel Craig. Reżyserem filmu jest Cary Joji Fukunaga ("Detektyw").

- Oczekiwanie na nowego Bonda to uczucie, które łączy kolejne pokolenia miłośników kina – mówi Kamil Śmiałkowski, autor książki "Bond. Leksykon". – Tak jak my dziś czekamy na Bonda numer 25, tak już ponad pół wieku temu widzowie czekali na kolejne części z Seanem Connerym. Daniel Craig w "Nie czas umierać" wciela się w agenta 007 po raz piąty i z pewnością ostatni. Jego czternastoletnia wachta w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości to czas odświeżenia serii i kilku zaskakujących zwrotów w jej tworzeniu: w fabułach, postaciach, ekipie. I chyba tego właśnie oczekujemy również po nowym filmie – aby nas zaskoczył. Ale powinien nas zaskoczyć, czerpiąc przy tym pełnymi garściami z wielkiego dziedzictwa Bonda. Dużo nawiązań do tradycji i jednocześnie dużo świeżości to misja niemal niemożliwa, ale w końcu od czego jest agent 007? Musi sobie radzić z podobnymi wyzwaniami. Tak czy inaczej, Bond ma się świetnie i z pewnością "nie czas umierać".

Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw i Jeffrey Wright, wzmocnieni przez Anę de Armas, Daliego Benssalah, Davida Dencika, Lashanę Lynch, Billy'ego Magnussena oraz nagrodzonego Oscarem Ramiego Maleka, to obsada godna 25. odsłony Bonda, a zarazem ostatniego występu Daniela Craiga w tej roli.

James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

"Nie czas umierać" w kinach od 3 kwietnia!

OSTATNIE

17.01.2020
Sam Elliott pojawił się w zapowiedzi reklamy z Super Bowl. więcej
17.01.2020
W sieci pojawił się zwiastun dokumentu wyprodukowanego przez Martina Scorsese \"Once Were Brothers: Robbie Robertson and the Band\". więcej
17.01.2020
W sieci pojawił się zwiastun filmu "Guns Akimbo" z Danielem Radcliffe'em w roli głównej. więcej
17.01.2020
W sieci pojawiły się trzy klipy z thrillera "The Rhythm Section". więcej
17.01.2020
Quentin Tarantino nakręci pięć odcinków serialu "Bounty Law", którego bohaterem będzie Jake Cahill. więcej