Zobacz świat oczami hardcore'owego Henry'ego

Zobacz świat oczami hardcore'owego Henry'ego
ZOBACZ GALERIĘ Zobacz świat oczami hardcore'owego Henry'ego

Zobacz świat oczami hardcore'owego Henry'ego

W sieci pojawił się pierwszy trailer do filmu akcji "Hardcore Henry", który został nakręcony całkowicie z perspektywy pierwszej osoby.

W oficjalnym synopsisie czytamy: "Nie pamiętasz niczego. Głównie dlatego, że zostałeś właśnie wskrzeszony przez swoją żonę (Halley Bennett), która mówi ci, że masz na imię Henry. Gratulacje, jesteś teraz cyborgiem. Pięć minut później twoja żona zostaje porwana, a ty prawdopodobnie powinieneś ją uratować. Kto ją dorwał? Ma na imię Akan (Danila Kozlovsky) i jest psychotycznym megalomanem z telekinetycznymi zdolnościami i niekończącą się armią najemników. Znajdujesz się również w nieznanym ci mieście - w Moskwie i każdy chce cię zabić. Każdy, oprócz tajemniczego, brytyjskiego kolesia o imieniu Jimmy (Sharlto Copley). Być może jest po twojej stronie. Powodzenia Henry. Będzie ci ono potrzebne...".

Nową zapowiedź można obejrzeć pod tym adresem.

Obraz, pierwotnie zatytułowany "Hardcore", miał premierę na festiwalu filmowym w Toronto w 2015 roku. Reżyserem i autorem scenariusza jest rosyjski filmowiec Ilya Naishuller.

Do kin w USA jak i Polsce dzieło trafi 8 kwietnia.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej