Zobacz Tarona Egertona jako Robin Hooda

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z nowej wersji "Robin Hooda".

Produkcja ma przypominać trylogię "Mroczny rycerz" Christophera Nolana. Scenariusz napisał Joby Harold, a reżyseruje Otto Bathurst. Dzieło zagości w kinach 23 marca 2018 roku.

Zdjęcia z planu w Dubrowniku można zobaczyć pod tym adresem.

Taron Egerton zagra Robin Hooda, wracającego z wojny rycerza, który buntuje się przeciwko skorumpowanej władzy. Eve Hewson przypadła główna rolę kobiecą - Marion. Jamie Foxx wcieli się w jednego z członków bandy Robin Hooda, Małego Johna, a Jamie Dornan w Willa Szkarłatnego.

Historia Robina ekranizowana była wiele razy. W 1973 powstała klasyczna animacja Disneya "Robin Hood", w 1991 film z Kevinem Costnerem "Robin Hood: Książę złodziei", a w 2010 "Robin Hood", w którym główną rolę zagrał Russell Crowe. Dużą popularnością cieszył się emitowany w latach 80. serial "Robin z Sherwood".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej