Zobacz "Trzęsienie ziemi" w Oslo

Zobacz "Trzęsienie ziemi" w Oslo
ZOBACZ GALERIĘ Zobacz "Trzęsienie ziemi" w Oslo

Zobacz "Trzęsienie ziemi" w Oslo

W sieci pojawił się polski zwiastun katastroficznego filmu "The Quake. Trzęsienie ziemi".

Już 14 grudnia do kin trafi "The Quake. Trzęsienie ziemi", widowiskowy film katastroficzny inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

W 2012 roku świat się nie skończył. Według prognoz, najgorsze dla Europy ma dopiero nadejść. Niemożliwe? "The Quake. Trzęsienie ziemi" to widowiskowy film katastroficzny inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. W 1904 roku trzęsienie ziemi o sile 5,4 w skali Richtera nawiedziło stolicę Norwegii – Oslo. Ruchy tektoniczne rejestrowane w Skandynawii wskazują na to, że taka katastrofa nie tylko może się powtórzyć, ale jej siła przekroczy skalę, jaką dotąd rejestrowano na Ziemi. Tylko jeden człowiek dostrzeże zagrożenie. Czy uda mu się uratować najbliższych i ostrzec ludzi przed zbliżającą się katastrofą? Jaką cenę zapłaci za zaniedbanie władz?

To będzie zagłada, jakiej świat jeszcze nie widział.

Bohaterem filmu jest geolog Kristian Eikjord (gra go Kristoffer Joner), który próbuje uratować swoją żonę i dzieci z potężnego żywiołu.

"The Quake. Trzęsienie ziemi" w kinach już od 14 grudniach w kinach.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej