Zobacz zwiastun filmu "Jeż Sonic"

Zobacz zwiastun filmu "Jeż Sonic"
ZOBACZ GALERIĘ Zobacz zwiastun filmu "Jeż Sonic"

Zobacz zwiastun filmu "Jeż Sonic"

W sieci zadebiutował nowy polski zwiastun filmu "Jeż Sonic".

"Sonic the Hedgehog" to seria gier japońskiej firmy Sega, której bohaterem jest niebieski jeż poruszający się z ponaddźwiękową prędkością. W filmie zostanie wykorzystany zapewne wątek zdobywania Szmaragdów Chaosu. Sonic the Hedgehog pojawił się wcześniej w filmach "Ralph Demolka" a ostatnio w "Player One".

Ben Schwartz udziela głosu głównej postaci, Tika Sumpter gra najważniejszą postać kobiecą, a Jim Carrey wciela się w Doktora Eggmana zwanego też Doktorem Ivo Robotnikiem. Jego charakterystyczną cechą - poza tym, że jest zły - są długie brązowe wąsy. James Marsden pojawi się jako Tom Wachowski, policjant pomagający w walce z Eggmanem. Adam Pally także zagra policjanta. W filmie zagrają ponadto Neal McDonough i Natasha Rothwell.

Obraz jest mieszanką animacji komputerowej i filmu aktorskiego. Za produkcję odpowiada Neal H. Moritz. Jeff Fowler zajął się reżyserią.

OSTATNIE

10.12.2019
Netflix zrealizuje animowany film na podstawie książki "High in the Clouds", którą Paul McCartney napisał z myślą o dzieciach. więcej
10.12.2019
W sieci zadebiutował polski materiał promujący filmu "Doktor Dolittle". więcej
10.12.2019
W sieci pojawił się przeznaczony dla dorosłych zwiastun horroru "The Grudge: Klątwa". więcej
10.12.2019
Wbrew pozorom Pedro Pascal nie gra tak dużo w serialu "The Mandalorian". więcej
10.12.2019
W sieci pojawił się polski zwiastun filmu "Kłamstewko". więcej