Zoë Kravitz uwielbia Billie Eilish i pracuje nad nową płytą

Zoë Kravitz uwielbia Billie Eilish i pracuje nad nową płytą
ZOBACZ GALERIĘ Zoë Kravitz uwielbia Billie Eilish i pracuje nad nową płytą

Zoë Kravitz uwielbia Billie Eilish i pracuje nad nową płytą

Rola w serialu "Przeboje i podboje" przypomniała Zoë Kravitz o jej muzycznych obowiązkach.

Artystka w 2014 roku wydała album pod szyldem LolaWolf. Teraz Zoë Kravitz pracuje nad nowym materiałem z Jackiem Antonoffem.

- Ciężko jest się skoncentrować tylko na muzyce, bo ciągle mam jakieś zajęcia - mówi Zoë Kravitz. - Ale gdy tylko mamy okazję spotykamy się w studiu z Jackiem. Mam nadzieje wydać album pod koniec roku.

Zoë Kravitz, której życie zawsze przepełnione było muzyką przyznaje że jest zafascynowana Billie Eilish.

- Mam obsesję na jej punkcie - mówi Zoë Kravitz. - Ona jest fenomenalna, jest jak powiem świeżego powietrza. To prawdziwa artystka.

Film "Przeboje i podboje" z 2000 roku oparty był na książce Nicka Hornby'ego. Bohaterem był właściciel sklepu z płytami winylowymi, który ma problemy z życiem uczuciowym. W filmie zagrali John Cusack, Iben Hjejle, Jack Black i Lisa Bonet.

W serialowej wersji Hulu główną postacią jest kobieta. Zoë Kravitz gra Rob, właścicielkę sklepu płytowego, która ma obsesję na punkcie współczesnej muzyki. Co ciekawe matka Zoe Kravitz, Lisa Bonet, zagarła jedną z dziewczyn Johna Cusacka w filmie "Przeboje i podboje". Jake Lacy zagra Clyde'a, który właśnie przeprowadził sie z Nowego Jorku do Los Angeles. Choć nie interesuje go muzyka, wzbudzi zainteresowanie Rob dzięki otwartości i poczuciu humoru. W cyklu grają też Da'Vine Joy Randolph, David H. Holmes oraz Kingsley Ben-Adir.

Za scenariusz odpowiadają Veronica West oraz Sarah Kucserka ("Brzydula Betty").
Tagi: Zoe Kravitz

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej