Zoë Kravitz z fantastycznymi zwierzętami

Zoë Kravitz zasiliła obsadę filmu "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć" ("Fantastic Beasts And Where To Find Them").

Aktorka dołączyła już w trakcie prac nad produkcją, która jest spin-offem przygód Harry'ego Pottera. Kravitz otrzymała małą rolę, ale niewykluczone, iż zostanie ona rozbudowana w sequelach.

Dzieło ukazuje przygody pisarza Newta Scamandera (Eddie Redmayne) i tajnego stowarzyszenia czarodziejek i czarodziejów w Nowym Jorku. Akcja rozgrywa się 70 lat przed tym, jak Harry Potter czyta książkę Scamandera w szkole.

W obsadzie znaleźli się także Alison Sudo jako Queenie, Katherine Waterston jako Tina, Dan Fogle jako Jacob, mugol i rywal głównego bohatera i Colin Farrell, który wcieli się w czarodzieja Gravesa. W obrazie grają również Ezra Miller, Jenn Murray, Faith Wood-Blagrove, Jon Voight, a także Carmen Ejogo, Gemma Chan i Ron Perlman.

Za kamerą stanął David Yates, który nakręcił cztery ostatnie filmy o Harrym Potterze i który zajmie się zapowiedzianym niedawno sequelem.

Premiera została wyznaczona na 18 listopada 2016 roku.

Zoë Kravitz jest córką Lenny'ego Kravitza i Lisy Bonet. Na koncie ma role w "Californication" czy "1000 lat po Ziemi". Zagrała też w "Niezgodnej", "Zbuntowanej" i "Wiernej" jako Christina. 27-latka prowadzi równolegle karierę muzyczną, stojąc na czele zespołu Lolawolf. W jego skład wchodzą także James Levy i Jimmy Giannopoulos. Grupa ma na koncie wydawnictwa "Lolawolf" (luty 2014), "Calm Down" (październik 2014) i "Every Fuckin Day" (czerwiec 2015). W lipcu 2016 roku formacja wypuściła nowy singel "Teardrop" z udziałem Miley Cyrus.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej