Żona idealna nie weźmie udziału w "The Good Fight"

Fani, którzy liczą na udział Julianny Margulies w spin-offie "Żony idealnej", "The Good Fight", będą rozczarowani.

Przypomnijmy, że serial "Żona idealna" opowiadał o Alicii (Julianna Margulies), prawniczce i żonie polityka, która po skandalu z jego udziałem wraca do pracy i próbuje odbudować swoje życie oraz karierę.

Twórca obydwu serii, Robert King, wyjawił, że choć Alicia jest cały czas wspominana przez bohaterów "The Good Fight", nie ma w planach, by pojawiła się w nowej produkcji. - Rozmawialiśmy z Julianą i zgadzamy się, że "Żona idealna" zakończyła jej historię.

W "The Good Fight" w rolach głównych występują Christine Baranski i Cush Jumbo, które ponownie wcielają się w prawniczki Diane Lockhart i Luccę Quinn. Ich perypetie będzie można śledzić od 19 lutego 2017 roku.

Akcja rozgrywa się rok po wydarzeniach z ostatniego odcinka "Żony idealnej". Serial koncertuje się na wielkim finansowym przekręcie, który dotknął obydwie prawniczki.

W obsadzie znaleźli się również Rose Leslie, Gary Cole, Sarah Steele, Zach Grenier, Jerry Adler, Delroy Lindo, Paul Guilfoyle, Bernadette Peter, Justin Bartha, Erica Tazel oraz Carrie Preston.

Twórcy "Żony idealnej" - Robert i Michelle Kingowie - wzięli na siebie obowiązki producentów wykonawczych nowego cyklu. Ponadto napisali także scenariusz odcinka pilotażowego.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej