"Zoolander 2" i Wielki Wybuch

W sieci pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun komedii "Zoolander 2".

Twórcy zapowiedzi postanowili zaskoczyć widzów - zamiast przypominać bohaterów i w skrócie przedstawić ich najnowsze przygody, postawili na humor. Sam Derek Zoolander pojawia się tylko pod koniec - by, jak zawsze, zabłysnąć swoim wyjątkowym intelektem. Zobaczcie sami na YouTube.

Kontynuacja produkcji o supermodelach trafi do kin w lutym 2016 roku. W rolach głównych ponownie wystąpią Ben Stiller (Zoolander) i Owen Wilson (Hansel). Sequel obrazu z 2001 roku kręcony był m.in. w Rzymie.

Do obsady powróci także Will Ferrell. Ponadto na ekranie zobaczymy Kristen Wiig, Olivię Munn, Christine Taylor, Billy'ego Zane'a, Freda Armisena, Williego Nelsona a także Kanye Westa i Kim Kardashian oraz w roli syna tytułowego bohatera, Cyrusa Arnolda.

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej