Zwiastun nowego filmu Richarda Linklatera

Zwiastun nowego filmu Richarda Linklatera
ZOBACZ GALERIĘ Zwiastun nowego filmu Richarda Linklatera

Zwiastun nowego filmu Richarda Linklatera

Doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna nowego dzieła Richarda Linklatera, "Last Flag Flying".

Obraz jest adaptacją powieści Darryla Ponicsana, a jednocześnie kontynuacją "Ostatniego zadania" ("The Last Detail"), filmu Hala Ashby'ego z 1973 roku z Jackiem Nicholsonem w roli głównej.

Akcja "Last Flag Flying" rozgrywa się w czasie wojny w Iraku i ponownie dotyczy losów dwóch marynarzy i ich nieszczęsnego więźnia. Steve Carell pojawi się jako postać, którą w pierwszej części grał Randy Quaid, Bryan Cranston przejął rolę po Nicholsonie, a Laurence Fishburne wciela się w bohatera wcześniej portretowanego przez Otisa Younga. Panowie są weteranami wojny w Wietnamie, którzy spotykają się po latach.

- To liryczna opowieść drogi w wydaniu Linklatera - czytamy w oficjalnym opisie. - Zabawna i wzruszająca. Zwiastun wydaje się potwierdzać te słowa. Trailer można obejrzeć tutaj.

"Last Flag Flying" otworzy 55. Festiwal Filmowy w Nowym Jorku, który rozpocznie się 28 września.

Richard Linklater od 2006 roku starał się przenieść powieść na duży ekran. Jego ostatnie dzieło to "Każdy by chciał!!". Ostatnio zajęty był na planie "Where'd You Go, Bernadette".

OSTATNIE

18.06.2020
Amazon zaprezentował trailer drugiego sezonu serialu "Hanna" z Esme Creed-Miles w roli głównej. więcej
18.06.2020
Elijah Wood zagra w kryminalnym thrillerze "No Man of God", który powstanie na podstawie historii seryjnego zabójcy Teda Bundy'ego. więcej
17.06.2020
Kristen Stewart wcieli się w Księżnę Dianę w nowym filmie, który kręci Pablo Larraín ("Jackie", "Neruda"). więcej
17.06.2020
Michael Keaton zagra główną rolę w nowym serialu "Dopesick". więcej
17.06.2020
Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American Horror Story") i Laura Linney ("Ozark") zagrają w filmie "The Miracle Club". więcej