RODZINNE MIKOŁAJKI W CANAL+ FAMILY

6 grudnia CANAL+ FAMILY zaprasza wszystkich swoich widzów na zabawne i wzruszające produkcje dla całej rodziny. W programie: ekranizacja jednej z najpopularniejszej powieści dla najmłodszych "Heidi", komediodramat o niesfornej dziewczynce "Wielka Gilly", przezabawny "Dziennik cwaniaczka", animacja "Rio" ze znakomitą muzyką, ciepła opowieść o marzeniach "Sing" oraz premierowo pełna przygód komedia "Zakwakani".  Familijne Mikołajki w CANAL+ FAMILY 6 grudnia od godz. 9:05.

Ten magiczny dzień rozpocznie ekranizacja najpopularniejszej powieści dla najmłodszych autorstwa Johanny Spyri. "Heidi" to piękna opowieść z zapierającymi dech krajobrazami o dziewczynce, która mieszka w Alpach Szwajcarskich.

Kilkuletnia Heidi (Anuk Steffen) wychowuje się bez rodziców. Pewnego dnia przeprowadza się od swojej ciotki do mieszkającego w górach dziadka. Tam dziewczynka zaprzyjaźnia się z niewiele od niej starszym chłopcem. Wspólne przeżywają wiele ciekawych przygód. Jednak swobodne i beztroskie życie przerywa powrót ciotki, która oznajmia, że zabiera Heidi do Frankfurtu.

Heidi

Ekranizacja najpopularniejszej powieści dla najmłodszych autorstwa Johanny Spyri. Piękna opowieść z zapierającymi dech krajobrazami o dziewczynce, która mieszka w Alpach Szwajcarskich.
Czytaj więcej
Kilkuletnia Heidi wychowuje się bez rodziców. Pewnego dnia przeprowadza się od swojej ciotki do mieszkającego w górach dziadka. Tam dziewczynka zaprzyjaźnia się z niewiele od niej starszym Peterem....

reżyseria: reżyseria:

obsada: , ,

gatunek: film familijny

produkcja: Niemcy, Szwajcaria, RPA, 2015

śr | 6.12 | 09:45
CANAL+ FAMILY

Kolejna gratka dla małych widzów to "Wielka Gilly" – historia niesfornej dziewczynki, która w głębi duszy marzy o rodzinnym cieple. Na ekranie m.in. Kathy Bates ("Titanic"), Glenn Close ("Niebezpieczne związki") oraz Octavia Spencer ("Służąca").

12-letnia Gilly Hopkins (Sophie Nélisse) to nieznośna, uparta i obdarzona specyficznym poczuciem humoru dziewczynka, która od lat tuła się po rodzinach zastępczych. Pewnego dnia Gilly trafia do domu Trotterów i już pierwszego dnia zdaje sobie sprawę, jak bardzo szalona jest to rodzinka. Za skórę zachodzi jej zwłaszcza Pani Trotter (Kathy Bates). Gilly postanawia zrobić wszystko, aby ją do siebie zniechęcić: kradnie, kłamie i robi wszystkie szalone rzeczy, które przychodzą jej do głowy. Czy i tym razem uda się jej odstraszyć swoją nową opiekunkę?

Wielka Gilly

dystrybucja Best Film. ALL RIGHTS RESERVED
Opowieść o niesfornej dziewczynce, która w głębi duszy marzy o rodzinnym cieple. Na ekranie m.in. Kathy Bates ("Misery", "Titanic"), Glenn Close ("Niebezpieczne związki", "101 dalmatyńczyków") oraz Octavia Spencer ("Służąca", "Zbuntowana").
Czytaj więcej
Główną bohaterką jest 12-letnia Gilly Hopkins (Sophie Nélisse), nieznośna, uparta i obdarzona specyficznym poczuciem humoru dziewczynka, która od lat tuła się po rodzinach...

reżyseria: reżyseria:

obsada: , , , ,

gatunek: komediodramat

produkcja: USA, 2015

śr | 6.12 | 11:15
CANAL+ FAMILY

Do łez rozbawi wszystkich ekranizacja bestsellerowej powieści dla dzieci "Dziennik cwaniaczka". Film opowiada o niesamowitych perypetiach obdarzonego oryginalnym poczuciem humoru nastolatka, który zmagania ze światem opisuje w prowadzonym przez siebie dzienniku.

Greg Heffley (Zachary Gordon) nim osiągnie sukces, musi przetrwać najgorsze i najstraszniejsze doświadczenie życiowe każdego nastolatka - szkołę! Nie będzie to łatwe, zwłaszcza kiedy dookoła czają się setki towarzyskich pułapek. By osiągnąć uznanie i ułatwić sobie życie Greg musi wynaleźć sposób na stanie się popularnym. To nie jest zwykły film – to poradnik przetrwania.

Dziennik cwaniaczka

Ekranizacja bestsellerowej powieści dla dzieci opowiadającej o niesamowitych perypetiach obdarzonego oryginalnym poczuciem humoru nastolatka, który zmagania ze światem opisuje w prowadzonym przez siebie dzienniku.
Czytaj więcej
Greg Heffley (Zachary Gordon) nim osiągnie sukces, musi przetrwać najgorsze i najstraszniejsze doświadczenie życiowe każdego nastolatka - szkołę! Nie będzie to łatwe, zwłaszcza kiedy...

reżyseria: reżyseria:

obsada: ,

gatunek: komedia familijna

produkcja: USA, Wielka Brytania, 2010

śr | 6.12 | 12:50
CANAL+ FAMILY

O magicznej sile przyjaźni opowie mieniąca się żywymi kolorami animacja "Rio". Produkcja jest dziełem Carlosa Saldanha – twórcy ostatnich dwóch odsłon "Epoki lodowcowej". Na uwagę zasługuje znakomita muzyka w wykonaniu Jamie'ego Foxxa, Will.I.Ama z The Black Eyed Peas czy Bebel Gilberto. Piosenka z filmu – "Real in Rio" - była nominowana do Oscara 2012.

Papuga Blu, po wypadnięciu z rodzinnego gniazda, stała się łupem handlarzy egzotycznych ptaków i trafiła do mroźnej Minnesoty. Tam zaopiekowała się nią Linda. Pewnego dnia w księgarni prowadzonej przez kobietę pojawia się doktor ornitologii Tulio, który oświadcza, że Blu jest ostatnim samcem z gatunku ary modrej, a w Rio znajduje się ostatnia samica, Jewel. Doktor zaprasza przyjaciół do Brazylii, aby połączyć papugi i umożliwić przetrwanie gatunku.

Rio

2011 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved
Papuga Blu, po wypadnięciu z rodzinnego gniazda, stała się łupem handlarzy egzotycznych ptaków i ze słonecznego Rio trafiła do mroźnej Minnesoty. Tam zaopiekowała się nią Linda.
Czytaj więcej
Pewnego dnia w księgarni prowadzonej przez Lindę pojawia się doktor ornitologii Tulio, który oświadcza, że Blu jest ostatnim samcem z gatunku ary modrej, a w Rio znajduje się ostatnia samica, Jewel....

reżyseria: reżyseria:

gatunek: animacja

produkcja: Brazylia/USA/Kanada, 2011

śr | 6.12 | 14:55
CANAL+ FAMILY

Nigdy się nie poddawaj się i mimo przeciwności losu – podążaj za marzeniami. "Sing" to ciepła familijna opowieść o tym jak mrucząca mysz, nieśmiała słonica i goryl-gangster wystąpili w muzycznym talent-show.

W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Ponieważ kocha teatr, zrobi wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki konkurs, który pomoże odnaleźć najpiękniejszy głos świata. Głos, który ocali teatr. Do konkursu staną m.in: cicho nucąca Mysz, nieśmiała Słonica, której towarzyszy pewna siebie matka, młody gangster Gorilla oraz punkowa rebeliantka Jeżozwierzyca.

Sing

Universal Studios International. ALL RIGHTS RESERVED.
Nigdy się nie poddawaj się i mimo przeciwności losu - podążaj za marzeniami. Ciepła familijna opowieść o tym jak mrucząca mysz, nieśmiała słonica i goryl-gangster wystąpili w muzycznym talent-show.
Czytaj więcej
W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Ponieważ kocha teatr, zrobi wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki...

reżyseria: ,

gatunek: animacja

produkcja: USA, 2016

śr | 6.12 | 16:55
CANAL+ FAMILY

Na zakończenie tego magicznego dnia CANAL+ FAMILY przygotował premierę zabawnej animacji "Zakwakani". Kolorowa i pełna przygód opowieść o tym, że dzięki przyjaźni nawet nieopierzeni mogą stać się bohaterami i z czasem obrosnąć w piórka.

Dawno temu, w czasach gdy drób był wolny, a jaja nikomu nie kojarzyły się z jajecznicą, na pewnej kaczej wyspie doszło do wydarzeń, które na zawsze odmieniły los kaczego rodu. Nadszedł dzień, gdy Zła Czarodziejka pragnąca za wszelką cenę zachować wieczną młodość, postanowiła porwać mędrca, by wykorzystać jego niezwykłe zdolności. Traf chciał, że w tym samym czasie na wyspie ląduje zamorska eskadra walecznych kaczek. Córka jej dowódcy – piękna Eryka i syn mędrca – Żółtodziób, muszą szybko doprowadzić do sojuszu swoich ojców by pokrzyżować plany podstępnej Czarodziejki, które są gorsze niż ptasia grypa.

Zakwakani

dystrybucja Monolith. ALL RIGHTS RESERVED.
Kolorowa oraz pełna przygód opowieść o tym, że dzięki przyjaźni nawet nieopierzeni mogą stać się bohaterami i z czasem obrosnąć w piórka.
Czytaj więcej
Dawno temu, w czasach gdy drób był wolny, a jaja nikomu nie kojarzyły się z jajecznicą, na pewnej kaczej wyspie doszło do wydarzeń, które na zawsze odmieniły los kaczego rodu. Nadszedł dzień, gdy Zła...

reżyseria: reżyseria:

gatunek: animacja

produkcja: Rosja, USA, Chiny, 2016

śr | 6.12 | 19:00
CANAL+ FAMILY

NEWSY FILMOWE

Maggie Smith, Kathy Bates i Laura Linney wyruszają na...

Maggie Smith ("Downton Abbey"), Kathy Bates ("American...

18:19 (17.06)

Octavia Spencer królową kosmetyków

W sieci pojawił się zwiastun cyklu "Własnymi rękoma:...

18:59 (25.02)

Clint Eastwood o bohaterze z Atlanty

Clint Eastwood zaprezentował pierwszy zwiastun filmu...

19:48 (03.10)

Kathy Bates mamą Richarda Jewella

Kathy Bates dołączyła do obsadu filmu Clinta Eastwooda...

20:16 (14.06)

Glenn Close opiekuje się Milą Kunis przez cztery dni

Glenn Close i Mila Kunis zagrają główne role w dramacie...

09:55 (20.05)

Glenn Close z Amy Adams w nowym filmie Rona Howarda

Glenn Close zagra u boku Amy Adams w filmie Rona Howarda...

09:16 (12.04)

Melissa McCarthy i Octavia Spencer suerbohaterkami

Melissa McCarthy i Octavia Spencer zagrają główne role w...

20:59 (30.03)

Nie wchodź na poddasze Octavii Spencer

W sieci pojawił się nowy zwiastun horroru "Ma" z Octavią...

20:06 (20.03)

Octavia Spencer lubi imprezującą młodzież

W sieci pojawił się zwiastun horroru "Ma" z Octavią...

21:56 (13.02)

Octavia Spencer z wiedźmami Roberta Zemeckisa

Octavia Spencer zagra w filmie "Wiedźmy" na podstawie...

22:14 (12.02)

Sam Rockwell i Octavia Spencer całym sercem z biorcą serca

Laureaci Oscara Sam Rockwell, Octavia Spencer i Allison...

19:07 (30.01)

Bajkowe zakończenie Bryce Dallas Howard i Octavii Spencer

Bryce Dallas Howard i Octavia Spencer zagrają w komedii...

21:02 (16.01)

Octavia Spencer zarabia miliony na kosmetykach dla czarnych

Octavia Spencer zagra główną rolę w biograficznym serialu...

13:59 (30.07)

Felicity Jones zmierza do Sądu Najwyższego

W sieci pojawił się zwiastun filmu "On the Basis of Sex"...

19:46 (16.07)

Selena Gomez i Robert Downey Jr. mają ciekawe towarzystwo...

Octavia Spencer, Rami Malek i Marion Cotillard dołączyli...

22:32 (27.03)

Jessica Chastain i Octavia Spencer znalazły reżysera

Michael Showalter ("I tak cie kocham") stanie za kamerą...

05:58 (24.03)

Sarah Paulson, Evan Peters i Kathy Bates wracają do...

Sarah Paulson, Evan Peters i Kathy Bates zagrają w ósmej...

00:11 (21.03)

"Kształt wody" najbardziej dochodowym zwycięzcą Oscarów...

Najbardziej dochodowe amerykańskie produkcje zarabiają...

13:06 (05.03)

Kathy Bates nie będzie już sprzedawała trawki

Netflix postanowił zrezygnować z realizacji serialu...

00:44 (15.02)

Jessica Chastain i Octavia Spencer w świątecznym filmie

Jessica Chastain i Octavia Spencer, które pracowały już...

02:43 (18.01)

Kathy Bates nadal pali i sprzedaje trawkę

Netflix zaprezentował zwiastun drugiego sezonu sitcomu...

01:56 (03.01)

Felicity Jones jako sędzia Sądu Najwyższego

W Montrealu rozpoczęły się zdjęcia do filmu "On the Basis...

09:45 (03.10)

Ed Helms i Owen Wilson ruszają na poszukiwanie ojca

Do sieci trafił zwiastun sprośnej komedii "Father...

09:56 (29.09)

Sally Hawkins poznaje stwora

Producenci przedstawili fragment filmu "The Shape of...

04:12 (01.09)