ROZŚPIEWANE ŚWIĘTO, CZYLI MUZYCZNY 11 LISTOPADA TYLKO W CANAL+

11 listopada w CANAL+ zaprasza na solidną dawkę muzycznej rozrywki. W programie koncerty największych gwiazd estrady, dokumenty o muzycznych legendach i filmowe superprodukcje, w których muzyka występuje w roli głównej. Po raz pierwszy w polskiej telewizji widzowie zobaczą m.in.: koncert "Sting: Live At the Olympia Paris", czyli zapis wyjątkowego występu zdobywcy 16 nagród Grammy w najstarszej hali koncertowej Paryża, dokument "Michael Jackson: Początki" opowiadający o początkach kariery króla popu oraz familijny hit kinowy "Sing", w którym w polskiej wersji językowej usłyszymy Marcina Dorocińskiego czy Małgorzatę Sochę. "Rozśpiewane święto" 11 listopada tylko w CANAL+.

Muzyczny 11 listopada rozpocznie jedyny w swoim rodzaju polski musical z plejadą rodzimych gwiazd w obsadzie. W rolach głównych Kinga Preis ("Córki dancingu"), Stanisława Celińska ("Pieniądze to nie wszystko"), Sebastian Fabijański ("Pitbull: Niebezpieczne kobiety", "BELFER") oraz Eliza Rycembel ("BELFER". Sezon 2). #WszystkoGra to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?

Hans Zimmer: Live in Prague

Eagle Rock. ALL RIGHTS RESERVED.
Zapis fantastycznego koncertu jednego z najbardziej cenionych kompozytorów muzyki filmowej dzisiejszych czasów.
Czytaj więcej
Muzyka filmowa autorstwa Hansa Zimmera doceniana była przez najbardziej szanowane instytucje filmowe na świecie. Kompozytor zdobył m.in.: Oscara®, 2 Złote Globy oraz 4 Nagrody Grammy. Podczas...

gatunek: koncert

produkcja: 2017

Na ekranie pojawi się także Adele w swojej najwyższej muzycznej formie. Produkcja "Adele – Live in New York" zdobył aż 4 nominacje do Primetime Emmy Awards, a w samych Stanach koncert obejrzało ponad 11 milionów widzów.

Tego dnia CANAL+ wyemituje również dokument "George Michael: Freedom", czyli ostatnie dzieło wielkiego artysty, nad którym pracował aż do grudnia 2016. Produkcja skupia się na kluczowych momentach w karierze wokalisty, a przede wszystkim na okresie premiery bestsellerowego albumu "Listen Without Prejudice Vol. 1" (wydanym we wrześniu 1990).

Poranne muzyczne pasmo zamknie "Gimme Danger", czyli pełnometrażowa podróż poświęcona legendarnej grupie The Stooges oraz jej liderowi Iggy'emu Popowi. Dokument przesiąknięty jest punkową energią, jednak daleko mu do fanowskiej laurki.

Sting. A Free Man

Terminal 9 Studios
Dokument przybliżający postać jednej z najbardziej wpływowych gwiazd naszych czasów. Inspirująca osobista i muzyczna podróż przez życie artysty.
Czytaj więcej
100 milionów sprzedanych płyt, 16 nagród Grammy i miejsce w kultowym Rock and Roll Hall of Fame. Sting to niepowtarzalny paradoks w świecie muzyki. Jednak tak mało wiemy o tym człowieku. Za światową...

gatunek: film dokumentalny

produkcja: Francja, 2017

Sting: Live at the Olympia Paris

Wyjątkowy koncert Stinga, który miał miejsce w kwietniu 2017 roku w Paryżu.
Czytaj więcej
Koncert Sting: Live At the Olympia Paris celebruje słynne przeboje 16-krotnego zdobywcy nagrody Grammy. Podczas muzycznej uczty widzowie usłyszą najnowsze utwory Stinga z jego ostatniego albumu 57tth...

gatunek: koncert

produkcja: Wielka Brytania, 2017

CANAL+ PREMIUM

Michael Jackson: Początki

IMG. ALL RIGHTS RESERVED.
Drugi po "Bad 25", film dokumentalny o Michaelu Jacksonie w reżyserii Spike'a Lee. Tym razem twórca skupił się na wczesnych latach kariery Króla Popu.
Czytaj więcej
Dokument przybliża początki kariery Michaela Jacksona - od pierwszych nagrań z Jackson 5 dla słynnej wytwórni Motown, przez współpracę z CBS Records, po spotkanie w wybitnym producentem Quincym...

reżyseria: reżyseria:

gatunek: film dokumentalny

produkcja: USA, 2016

Sing

Universal Studios International. ALL RIGHTS RESERVED.
Nigdy się nie poddawaj się i mimo przeciwności losu - podążaj za marzeniami. Ciepła familijna opowieść o tym jak mrucząca mysz, nieśmiała słonica i goryl-gangster wystąpili w muzycznym talent-show.
Czytaj więcej
W świecie zamieszkanym przez zwierzęta teatr prowadzony przez koalę Bustera Moona popada w tarapaty. Ponieważ kocha teatr, zrobi wszystko, by go ocalić. Ostatnią szansą na przetrwanie jest wielki...

reżyseria: ,

gatunek: animacja

produkcja: USA, 2016

CANAL+ PREMIUM

Od południa w cyklu "Rozśpiewane święto" królować będą premiery fantastycznych produkcji, które pojawią się po raz pierwszy w polskiej telewizji. Jako pierwszy na ekranach pojawi się 16-krotny zdobywca nagrody Grammy – Sting. Film dokumentalny "Sting. A Free Man" odkryje przed widzami prawdziwą twarz fenomenalnego artysty, natomiast koncert "Sting: Live At the Olympia Paris" pozwoli przypomnieć sobie największe hity artysty w wersji koncertowej.

Nowa tonacja

Jedyny taki program muzyczny w polskiej telewizji.
Czytaj więcej
Prowadząca, Gabi Drzewiecka, zaprasza na autorski magazyn z gwiazdami rodzimej i światowej sceny muzycznej. W programie także koncerty na żywo zaproszonych do studia gwiazd. Co tydzień najważniejsze...

gatunek: program muzyczny

produkcja: Polska, 2019

so | 11.11 | 13:25

Wszystkich fanów muzyki CANAL+ zaprosi również na premierę filmu "Michael Jackson: Początki". Produkcja jest spojrzeniem na życie gwiazdy muzyki rozrywkowej od jego pierwszych dni w Motown Records do wydania albumu "Off the Wall" w 1979 roku.

Rozśpiewane święto zakończy wyjątkowy koncert słynnego kompozytora muzyki filmowej "Hans Zimmer: Live in Prague" oraz rozśpiewana animacja dla całej rodziny. "Sing" to krzepiąca opowieść o tym, że mimo przeciwności losu, warto podążać za marzeniami. Historia mruczącej myszy, nieśmiałej słonicy i goryla-gangstera, którzy wystąpili w muzycznym talent-show. Głosu postaciom użyczyli m.in. Marcin Dobrociński, Małgorzata Socha i Jarosław Boberek.

#WszystkoGra

Opowieść o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Doskonałe kreacje aktorskie Kingi Preis ("Córki dancingu", "Dom zły"), Stanisławy Celińskiej ("Pieniądze to nie wszystko", "Katyń"), Sebastiana Fabijańskiego ("BELFER", "Pitbull: Niebezpieczne kobiety") oraz Elizy Rycembel ("BELFER" sezon drugi, "Obietnica").
Czytaj więcej
"#WszystkoGra" to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie...

reżyseria: reżyseria:

obsada: , , , ,

gatunek: musical

produkcja: Polska, 2016

so | 11.11 | 06:50

Adele - Live In New York

dystrybucja BBC. ALL RIGHTS RESERVED.
Adele na żywo w wypełnionym po brzegi Radio City Music Hall w Nowym Jorku. Retransmisję zrealizowanego 17 listopada 2015 r. koncertu obejrzało ponad 11 milionów widzów. Program zdobył również 4 nominacje do Primetime Emmy Awards.
Czytaj więcej
Koncert specjalny w obecności tłumu fanów i celebrytów miał promować trzeci, oczekiwany po czterech latach przerwy album megagwiazdy. Adele wykonuje utwory, które stały się jednymi z najlepiej...

reżyseria: reżyseria:

gatunek: koncert

produkcja: USA, 2015

so | 11.11 | 08:50
CANAL+ PREMIUM

George Michael: Freedom

dystrybucja BBC. ALL RIGHTS RESERVED.
Ostatni dokument z udziałem George'a Michaela, nakręcony tuż przed jego śmiercią, 29 marca 2017 roku. Światowa premiera dokumentu odbędzie się 21 października na antenie Channel 4. Współproducentem filmu jest wytwórnia Sony.
Czytaj więcej
Dokument skupia się na kluczowych momentach w karierze wokalisty, a przede wszystkim na okresie wydania albumu "Listen Without Prejudice Vol. 1". Twórcy obrazu wykorzystali niepokazywane wcześniej...

gatunek: dokument

produkcja: Wielka Brytania, 2016

so | 11.11 | 09:35

Gimme Danger

dystrybucja Gutek Film. ALL RIGHTS RESERVED.
Pełnometrażowa muzyczna podróż w poświęcona legendarnej grupie The Stooges oraz jej liderowi Iggy'emu Popowi. Dokument przesiąknięty jest punkową energią, jednak daleko mu do fanowskiej laurki.
Czytaj więcej
Iggy Pop oraz muzycy z The Stooges zdradzają Jarmuschowi historie wzlotów i upadków, nie szczędząc szczegółów z bujnego, pełnego ryzyka życia. Wspominają także swoje największe prowokacje. Motywem...

reżyseria: reżyseria:

obsada: , ,

gatunek: dokument

produkcja: USA, 2016

so | 11.11 | 11:35
CANAL+ PREMIUM

Rozśpiewane święto w CANAL+:

06:35 musical – "#WszystkoGra"
08:05 koncert – "Adele – Live in New York"
08:50 dokument – "George Michael: Freedom"
10:10 dokument – "Gimme Danger"
PREMIERA: 12:25 dokument – "Sting. A Free Man"
PREMIERA: 13:25 koncert – " Sting: Live At the Olympia Paris"
PREMIERA: 15:15 dokument – " Michael Jackson: Początki"
PREMIERA: 16:50 koncert – " Hans Zimmer: Live in Prague"
PREMIERA: 19:10 animacja – "Sing"

NEWSY FILMOWE

Hans Zimmer pracuje dla Jamesa Bonda

Hans Zimmer napisze muzykę do nowego Bonda, filmu "Nie...

15:50 (07.01)

Johnny Depp produkuje musical o rękawiczce Michaela Jacksona

Johnny Depp zajmie się produkcją muzycznego spektaklu,...

18:57 (30.11)

Hans Zimmer pisze muzykę do Diuny

Hans Zimmer skomponuje muzykę do nowej adaptacji "Diuny"...

23:29 (18.03)

Hans Zimmer i Harold Faltermeyer piszą muzykę dla Toma...

Hans Zimmer i Harold Faltermeyer napiszą muzykę do filmu...

14:39 (22.10)

Hans Zimmer wysyła Lisę Gerrard do Krakowa

Hans Zimmer zaprezentuje w Krakowie projekt "The World of...

15:01 (16.10)

Hans Zimmer pisze muzykę dla Wonder Woman

Hans Zimmer skomponuje muzykę do superprodukcji "Wonder...

09:01 (23.08)

Hans Zimmer komponuje dla Dark Phoenix

Hans Zimmer zajmie się muzyką do spin-offu X-Menów, "Dark...

04:29 (26.01)

Macaulay Culkin nie czuł się niekomfortowo z Michaelem...

Macaulay Culkin opowiedział o swej relacji z Michaelem...

10:51 (23.01)

Polski kompozytor Łukasz Targosz z szansą na Oscara

Łukasz Targosz, polski kompozytor muzyki filmowej ma...

14:49 (20.12)

Annie Leibovizt, Gordon Ramsey, Serena Williams, Samuel...

Marzysz o tym, by nauczyć się pisać scenariusze, robić...

02:15 (18.12)

Koncert Hansa Zimmera w kinach

Koncertowy film "Hans Zimmer - Live in Prague" doczeka...

00:04 (16.11)

Hans Zimmer miał tremę przed współpracą z gitarzystą...

Hans Zimmer przyznał, że był nieco zestresowany, gdy...

00:47 (31.10)

Muzyka z "Blade Runner 2049" na CD już 17 listopada

Film "Blade Runner 2049" może nie zawojował box office,...

17:07 (20.10)

Zobacz prequel \"Planet Earth II\" z muzyką Radiohead i...

Do sieci trafił prequel dokumentalnego serialu \"Planet...

10:47 (28.09)

Reżyser "Gry o tron" kręci koncert ku pamięci Leonarda...

Rodzina Leonarda Cohena ogłosiła pierwsze szczegóły...

00:58 (19.09)

Jóhann Jóhannsson już nie komponuje do "Blade Runner 2049"

W obrazie science fiction "Blade Runner 2049" jednak...

01:17 (13.09)