CANAL+ SERIES LAB

Jak stworzyć dobrą sensację i ujść z życiem? Dlaczego scenarzyści potrzebują literatów? Z jakiego powodu kryminały są dla nas źródłem uciechy?

Na te i wiele innych pytań poznasz odpowiedź już w dniach 24-25 października podczas CANAL+ SERIES LAB "Dobra historia to podstawa". W programie wydarzenia: panele dyskusyjne, spotkania z twórcami, masterclassy z Saarem Yogevem, Aleksim Bardy i wiele innych atrakcji.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić poniższy formularz:

Podaj dane

Imię i nazwisko*
Adres e-mail*
Telefon*
Firma / instytucja / organizacja
Prosimy o podanie firmy / instytucji / organizacji
Skąd się dowiedziałeś o wydarzeniu?
Wybierz termin*
Uwagi
*

Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) jest ATM Grupa S.A z siedzibą w Warszawie, przy ul. Wał Miedzeszyński 384. Na podstawie art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych ma Pan/Pani prawo do dostępu do treści danych osobowych i ich poprawiania, prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie przetwarzania danych osobowych, prawo wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania dalszego przetwarzania danych osobowych, jak również sprzeciwu dotyczącego dalszego przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych.

* Pola obowiązkowe.