Universal

Grimm 6

USA, 2017

obsada: , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial fantasy

czas trwania: 45 min

Ocena filmu

0.00

Opis

6. odsłona wciągającego serialu fantasy "Grimm". Finał produkcji ma wszystko, za co pokochali go fani na całym świecie - akcję, która nieustannie balansuje na granicy realnego i baśniowego świata, klimat grozy i napięcie godne rasowego thrillera.

Głównym bohaterem serialu jest detektyw Wydziału Zabójstw w Portland Nick Burkhardt (David Giuntoli), potomek elitarnej rodziny Grimm, którego zadaniem jest utrzymywanie równowagi pomiędzy światem ludzi a rzeczywistością mitycznych, baśniowych stworów, zwanych Wesenami. W ostatnim już sezonie serialu Nick stanie się celem morderczego pościgu. Chcący zrzucić na Grimma odpowiedzialność za śmierć Bonaparte'a Renard nie cofnie się przed niczym aby go dopaść. Chlebem powszednim bohaterów stanie się teraz ukrywanie i niestrudzone zacieranie śladów. Dodatkowym osłabieniem grupy będzie obrażenie Eve, na którą podziałało zaklęcie śmiertelnego uścisku. Aby uratować kobietę bohaterowie będą musieli udać się na skraj zaświatów...

ODC. 1
Kapitan Renard poprzysięga zemstę na Grimmie, po tym co zaszło w jego apartamencie. Nick staje się celem morderczego pościgu.

ODC. 2
Hank i Wu znajdują sposób, aby zatrzymać Renarda. Tymczasem Nick wciąż pozostaje w ukryciu. Adalind dostaje tajemniczy telefon, który angażuje ją do działania. W tym samym czasie Monroe i Rosalee zostają świadkami ujawnienia się mocy małej Diany.
PREMIERA odc. 1,2: CANAL+SERIALE, wtorek, 21 marca 2017, 22:00

ODC. 3
Nick obmyśla sposób, który pozwoli mu zgubić Renarda. Tymczasem Adalind pilnuje realizacji planu. Ewa i Rosalee walczą z czasem, aby jak najszybciej dostarczyć nowy czar.


ODC. 4
Pojawił się nowy, groźny Wesen, który terroryzuje młodą rodzinę. Renard jest wstrząśnięty po wizycie niespodziewanego gościa. Tymczasem Diana ma interesujące wieści dla Monroe'a i Rosalee.
PREMIERA odc. 3,4: CANAL+SERIALE, wtorek, 28 marca 2017, 22:00

ODC. 5
Nick i Hank przyłączają się do śledztwa dotyczącego morderstwa, którego dokonano w lokalnym parku. Tymczasem Monroe i Rosalee odwiedzają lekarza, aby sprawdzić czy przepowiednia Diany jest prawdziwa. Adalind odnajduje Evę w zapomnianych tunelach, którego ściany zdobią tajemnicze malunki.

ODC. 6
Tropy w sprawie morderstwa w hotelu prowadzą do jednego z gości, który twierdzi, że w nocy nawiedza go przerażające stworzenie. W tym samym czasie Monroe, Rosalee i Eva badają pochodzenie symboli namalowanych na jednej ze znalezionej przez nich tkanin.
PREMIERA odc. 5,6: CANAL+SERIALE, wtorek, 4 kwietnia 2017, 22:00

ODC. 7
Rosalee zaskakuje Monroe'a urodzinową podróżą, na którą zaprosiła także członków gangu. Tymczasem Eve zostaje nawiedzona przez znajome ciemne moce. Kapitan Renard postanawia spędzić weekend z Dianą.

ODC. 8
Grupa naukowców staje się celem śmiertelnie niebezpiecznych ataków. Badania są jednak kontynuowane. Tymczasem Eve wciąż czuje skutki uścisku śmierci.
PREMIERA odc. 7,8: CANAL+SERIALE, wtorek, 11 kwietnia 2017, 22:00

ODC. 9
Nick, Hank i Wu szukają w lesie przypominającego drzewo Wesena. W tym czasie Kapitan Renard przeszukuje rzeczy Diany i natrafia na jej niepokojące rysunki.

ODC. 10
Tropy w śledztwie prowadzonym w sprawie szeregu brutalnych morderstw prowadzi do domu opieki dla starszych ludzi. Kapitan Renard poszukuje odpowiedzi na temat symboli, które rysowała Diana.
PREMIERA odc. 9,10: CANAL+SERIALE, wtorek, 18 kwietnia 2017, 22:00

ODC. 11
Ewa przyłącza się do misji, aby przejąć tajemniczą siłę, którą zobaczyła w lustrze.

ODC. 12
Potężny Wesen o imieniu Zerstörer przybywa do Portland. Nick wraca do domu, w którym rozwiązał swoją pierwszą sprawę, aby tam znaleźć rozwiązanie problemu. Zerstörer jest już jednak o krok przed gangiem.

ODC. 13
Nick spotyka się z jego największym wrogiem. Tymczasem Monroe, Rosalee i Ewa szukają odpowiedzi, które mogą im pomóc w walce. Renard i Adalind starają się utrzymać Dianę i Kelly w bezpiecznym miejscu.
PREMIERA odc. 11,12,13: CANAL+SERIALE, wtorek, 25 kwietnia 2017, 22:00
Grimm 6
USA, 2017
6. odsłona wciągającego serialu fantasy "Grimm". Finał produkcji ma wszystko, za co pokochali go fani na całym świecie - akcję, która nieustannie balansuje na granicy realnego i baśniowego świata, klimat grozy i napięcie godne rasowego thrillera.
serial fantasy
Grimm 6
3,9 5 1 95