2014 USA Network Media, LLC

Kamuflaż 5

Covert Affairs V

USA, 2014

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial sensacyjny

czas trwania: 16 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Finałowy sezon serialu szpiegowskiego o agentce CIA Annie Walker, w którą wciela się nominowana za tę rolę do Złotego Globu Piper Perabo.

Agentka CIA Annie Walker (Piper Perabo), dzięki wyjątkowym zdolnościom lingwistycznym (włada 7 językami) i rzadko spotykanemu instynktowi, jest przydzielana do najtrudniejszych misji na całym świecie. Pomocą służy jej niewidomy weteran misji w Iraku, były kochanek Auggie Anderson (Christopher Gorham). Pracę obojga koordynuje Joan Campbell (Kari Matchett) i awansowany z placówki w Kolumbii ambitny Calder Michaels (Hill Harper).

W poprzednim sezonie Annie musiała upozorować własną śmierć, co poważnie odbiło się na jej zdrowiu. Po czterech miesiącach ukrywania się Walker powraca do agencji, w której zastaje Caldera Michaelsa (Hill Harper) na miejscu byłej szefowej Joan Campbell. Annie ukrywa przed przełożonymi poważną chorobę i zostaje przydzielona do śledztwa w sprawie podejrzanych o planowanie ataku terrorystycznego braci Altan. Po podłożeniu bomby w placówce CIA w Chicago, jeden z Altanów ucieka do Wenezueli. Podąża za nim Annie oraz Ryan McQuaid (Nic Bishop), szef agencji ochrony, w której pracował terrorysta. Agentka i były komandos od tej chwili tworzą duet.

Twórcami serialu "Kamuflaż"Matt Corman i Chris Ord, a jego producentem wykonawczym m.in. Doug Liman, znany z takich tytułów, jak znany z anteny serial "W garniturach", trylogia "Tożsamość Bourne'a" czy film "Pan i Pani Smith". W obsadzie, obok wyróżnionej za rolę Annie Walker Piper Perabo, widzowie zobaczą znanego m.in. z serialu "Życie na fali" i filmu "American Beauty" Petera Gallaghera, Hilla Harpera ("CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku"), Christophera Gorhama i Kari Matchett oraz Nica Bishopa ("Anatomia prawdy") w roli nowego partnera agentki Walker w pracy i prywatnie.


CZYTAJ BLOGI FILMOWE CANAL+
Kamuflaż 5
USA, 2014
Finałowy sezon serialu szpiegowskiego o agentce CIA Annie Walker, w którą wciela się nominowana za tę rolę do Złotego Globu Piper Perabo.
serial sensacyjny
Kamuflaż 5
4,5 5 1 4