NBC Universal

EMISJE

CZ | 01.10 | 14:15

CANAL+ SERIALE

CZ | 01.10 | 15:00

CANAL+ SERIALE

Prawie rodzina

Almost Family

USA, 2019

reżyseria:

obsada: , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial obyczajowy

czas trwania: 45 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Życie jedynaczki wywraca się do góry nogami, kiedy dowiaduje się, że jej ojciec, cieszący się dużym uznaniem doktor do spraw niepłodności, używał własnego materiału genetycznego do poczęcia wielu dzieci.

Odc. 1 Kiedy Julia dowiaduje się, że nie jest jedynym dzieckiem swojego ojca, jej życie zmienia się diametralnie. Do tej pory była jedynaczką, a nagle w jej najbliższym otoczeniu pojawiają się dwie siostry, Edie i Roxie. Każda z nich musi poradzić sobie z otaczającą je nową rzeczywistością. Wbrew wszelkim przeciwnościom, kobietom udaje się zawiązać siostrzaną nić porozumienia. Odc. 2 Julia musi nauczyć się żyć bez ojca przy swoim boku, Edie przygotowuje się do rozprawy rozwodowej z Timem, a Roxy dzięki pomocy Leona bez problemu odnajduje się w nowej rzeczywistości. W tym samym czasie doktor Isaac Abadi przejmuje obowiązki w klinice. Odc. 3 Brudy z życia Julii wychodzą na jaw w filmiku, który szybko zyskuje popularność w sieci. Kobieta musi współpracować z Izaakiem, aby załagodzić trudną sytuację. Kiedy między trzema siostrami zaczyna zacieśniać się nowa relacja, szokujące zeznanie jednego ze świadków może wszystko popsuć. Odc. 4 Siostry spotykają swojego nowego brata, Nate'a, z którym postanawiają wybrać się na obiad. Niestety obiad nie przebiega zgodnie z planem, a Julia jest zmuszona przeprosić Roxy i Edie za swoje błędy. Edie i Tim rozmawiają o założeniu rodziny, a Roxy poświęca praktycznie cały swój czas na naukę gimnastyki swojej nowej uczennicy. Odc. 5 Julia dowiaduje się, że Izaak potajemnie współpracuje z Leonem i jest przez to zmuszona do podjęcia pewnej drastycznej decyzji. Roxy zabiera swoją uczennicę na swoją starą siłownię, gdzie spotykają wrogów z przeszłości dziewczyny. Edie pod wymówką pracy przez cały weekend, omija rodzinne wydarzenie, co sprawia, że Tim staje się podejrzliwy. Odc. 6 Kolejna osoba przychodzi do kliniki w poszukiwaniu informacji na temat Leona. Okazuje się, że również jest jego odnalezionym dzieckiem. Julia zaczyna pałać uczuciami do Donovana, ale kiedy nasuwa się temat dzieci, pojawia się między nimi różnica zdań. Odc. 7 Chcąc zapoczątkować nową tradycję, Julia zaprasza ciągle powiększającą się nową rodzinę na obiad z okazji Dnia Dziękczynienia. Edie nie wie jak się zachować, kiedy rodzice Tima nie przestają namawiać ich na dziecko.
Prawie rodzina
reżyseria:
USA, 2019
Życie jedynaczki wywraca się do góry nogami, kiedy dowiaduje się, że jej ojciec, cieszący się dużym uznaniem doktor do spraw niepłodności, używał własnego materiału genetycznego do poczęcia wielu dzieci.
serial obyczajowy
Prawie rodzina
3,7 5 1 18