DRG. ALL RIGHTS RESERVED.

PREMIERA

2017.12.04

CANAL+ SERIALE

Rzeka

Elven

Norwegia, 2016

obsada: , ,

Obsada filmu

gatunek: Norwegia, 2017

czas trwania: 45 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Tajemniczy norweski serial kryminalny. Scenariusz oparty został na prawdziwych wydarzeniach z terenu północnej Norwegii, niedaleko granicy z Rosją.

Niewielka, spokojna wioska Djupelv tuż przy granicy z Rosją. Pewnego dnia mała dziewczynka znajduje w rzece ciało chłopca. Lokalny policjant Thomas Lønnhøiden (Espen Reboli Bjerke) postanawia rozpocząć śledztwo w tej sprawie, mimo silnych ostrzeżeń od przełożonych. Wówczas dziewczynka znika. Dochodzenie wykazuje, iż została zamordowana w czasie zimowych ćwiczeń NATO. Thomas kontynuuje dochodzenie i zostaje zmuszony do przyjrzenia się małej społeczności miasteczka w nowym świetle. Dlaczego jego przełożeni nie chcą poznać prawdy? Dlaczego mieszkańcy chronią przeszłość? Co jest ukryte w górach, tu przy granicy z Rosją?

ODC. 1
Mała dziewczynka znajduje w rzece zwłoki. Rodzina anonimowo powiadamia policję, ale później tego samego dnia dziewczynka znika.

ODC. 2
Mimo ostrzeżeń, Thomas rozpoczyna śledztwo w sprawie śmierci Silji. Dochodzenie ujawnia, że pozornie opuszczony tartak ukrywa makabryczne tajemnice.

ODC. 3
Podczas aresztowania podejrzany mężczyzna zostaje zastrzelony. Tymczasem Mia odkrywa zupełnie nowe informacje, które zamieniają stawiają sprawę na głowie.

ODC. 4
Ślady doprowadzają śledztwo do rodziny Thomasa. Sprawa napotyka jednak wiele problemów, gdyż niektórzy skutecznie zapobiegają ujawnieniu prawdy.

Rzeka
Norwegia, 2016
Tajemniczy norweski serial kryminalny. Scenariusz oparty został na prawdziwych wydarzeniach z terenu północnej Norwegii, niedaleko granicy z Rosją.
Norwegia, 2017
Rzeka
3,9 5 1 44