Sekta 2

The Path 2

USA, 2017

reżyseria:

obsada: , ,

Obsada filmu

gatunek: serial sensacyjny

czas trwania: 55 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Tuż po amerykańskiej premierze, drugi sezon wciągającego serialu "Sekta". Na ekranie ponownie Aaron Paul ("Breaking Bad"), Michelle Monaghan ("Detektyw") oraz Hugh Dancy ("Hannibal").

Centralną postacią dramatu jest Eddie (Aaron Paul), mężczyzna z burzliwą przeszłością, którego życie naznaczone jest śmiercią uzależnionego od narkotyków brata. Bezpieczną przystań i rodzinne szczęście mężczyzna odnajduje dopiero pod skrzydłami pewnej sekty: Meyerizmu. Spokój nie trwa jednak długo, bo jak się okazuje, Meyeriści, również mają na sumieniu wiele grzechów.

Akcja drugiego sezonu rozpoczyna się już po tym jak Eddie zostaje wygnany. Teraz on i jego żona Sarah muszą poukładać swoje życia na nowo, z dala od siebie. Tymczasem Cal musi się zmierzyć ze swoimi demonami, które jeszcze nigdy nie oddziaływały na niego tak silnie jak teraz...

Każdy z odcinków serialu to, tak jak w pierwszym sezonie, element układanki. Jak losy bohaterów ułożą się tym razem?

ODC. 1
Eddie i Sarah próbują poukładać swoje życie na nowo po rozstaniu. Tymczasem Cal boryka się z dręczącymi go mrocznymi sekretami, które mogą wszystko zniszczyć.

ODC. 2
Organizacja staje w obliczu poważnych problemów finansowych. Cal i Sarah uczestniczą w zbiórce pieniędzy na ten cel. Tymczasem Eddie umawia się na randkę z Chloe, byłą dziewczyną jego brata, Johnny'ego.
PREMIERA odc. 1,2: CANAL+SERIALE, poniedziałek, 13 marca 2017, 22:00

ODC. 3
Hawk oznajmia Eddiemu, że musi w pełni oddać się ruchowi i nie może dłużej się z nim widywać. Eddie udaje się na spotkanie z Chloe w kasynie, jednak dowiaduje się, że jest śledzony. Po konfrontacji z pewnym mężczyzną Eddie trafia do szpitala. Richard i Kodiak próbują przywołać ducha Steve'a.

ODC. 4
Sarah i Cal dowiadują się, że FBI prowadzi dochodzenie w sprawie ruchu. Hawk i Noa zbliżają się do siebie, a Mary i Sean radzą sobie z wyzwaniami w ich związku. Eddie dołącza do grupy wsparcia dla byłych członków sekt.
PREMIERA odc. 3,4: CANAL+SERIALE, poniedziałek, 20 marca 2017, 22:00

Odc. 5
Cal ma nadzieję skorzystać z jednej z metod Meyeryzmu, aby odnaleźć agenta FBI. Mężczyzna prosi o pomoc Gainesa. Sarah i Eddie potajemnie dochodzą do porozumienia.

Odc. 6
Kodiakowi i Richardowi wspólnie udaje się ustalić, kto zabił Steve'a. Sarah i Eddie oddalają się od siebie.
PREMIERA odc. 5,6: CANAL+SERIALE, poniedziałek, 27 marca 2017, 22:00

ODC. 7
Eddie chce pomóc Chloe i zaopiekować się jej synem - Johnnym. Zabiera chłopca na wystawę do lokalnej jednostki wojskowej. Kodiak postanawia ich śledzić...

ODC. 8
W Los Angeles Cal kontaktuje się z Jackie, matką Noah. Wspólnie z kobietą próbuje przekonać Lunę, bardzo młodą gwiazdę popu, aby ta wyruszyła w trasę, którą wcześniej odwołała. W tym samym czasie umiera Brenda - matka Cala, która pozostawia dla syna wiadomość.
PREMIERA odc. 7,8: CANAL+SERIALE, poniedziałek, 3 kwietnia 2017, 22:00

ODC. 9
Dzięki szantażowi Sarah gromadzi wystarczająco dużo pieniędzy na to, aby spłacić zaległe podatki. Kobieta aranżuje także przemówienie podczas Światowej Konferencji Wiary, które wygłoszą ona i Cal.

ODC. 10
Sarah powraca na farmę i odkrywa, że nie żyje Marshall Small. W tym czasie Gaines rozmawia z Donem, jednym z szantażowanych członków, który zgadza się pomóc ujawnić przestępstwa Sary. Hawk i Ashley są w mieście, jednak gdy kobieta ujawnia korupcję Cala, mężczyzna postanawia odejść.
PREMIERA odc. 9, 10: CANAL+SERIALE, poniedziałek, 10 kwietnia 2017, 22:00
Sekta 2
reżyseria:
USA, 2017
Tuż po amerykańskiej premierze, drugi sezon wciągającego serialu "Sekta". Na ekranie ponownie Aaron Paul ("Breaking Bad"), Michelle Monaghan ("Detektyw") oraz Hugh Dancy ("Hannibal").
serial sensacyjny
Sekta 2
3,7 5 1 18