2018 Carnival Film & Television Limited. ALL RIGHTS RESERVED

PREMIERA

2018.12.03

CANAL+ SERIALE

Upadek królestwa 3

The Last Kingdom

Wielka Brytania, 2018

reżyseria:

obsada: , , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial historyczny

czas trwania: 55 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Finałowy, trzeci sezon serialu historycznego, opartego na powieściach Bernarda Cornwella z serii "The Saxon Stories"

Akcja serialu rozgrywa się na Wyspach Brytyjskich w IX wieku i koncentruje na konflikcie pomiędzy Anglikami a Duńczykami oraz próbach zjednoczenia pomniejszych angielskich królestw. W trzecim sezonie widzowie poznają dalsze losy głównego bohatera, wojowniczego Uhtreda. Będzie on musiał ostatecznie zdecydować, dla kogo warto walczyć i komu pozostać lojalnym.

Odcinek 1.
Stan zdrowia króla Alfreda pogarsza się. Król ma coraz mniej czasu na zjednoczenie angielskich królestw. Uhtred musi poprowadzić siły zbrojne Wessex do walki z budzącym grozę Bloodhairem. Zostaje jednak przeklęty, co kończy się tragedią.
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 3 grudnia, 20:00

Odcinek 2.
Uhtred popełnia poważne przestępstwo, co Alfred wykorzystuje na swoją korzyść. Król jest wściekły, gdy Uhtred podejmuje działania odwetowe. Wojownik musi wyruszyć w podróż, lecz siła klątwy utrudnia mu wykonanie zadania.
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 3 grudnia, 20:50

Odcinek 3.
Bloodhair i Athelwold starają się namówić Uhtreda do zawarcia z nimi sojuszu przeciwko Alfredowi. Obawiając się o swoje życie, Aethelflaed zwraca się do ojca Beocca o pomoc. Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 10 grudnia, 20:00

Odcinek 4.
Uhtred zwraca uwagę na sytuację Aethelflaeda. Alfred zmusza Edwarda do spełnienia swoich obowiązków. Armia Ragnara maszeruje, lecz w jej szeregach na potknięcie dowódcy czekają zdrajcy.
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 10 grudnia, 20:50

Odcinek 5.
Śmiertelna zdrada grozi rozbiciem wojsk Ragnara. Uhtred wymyśla błyskotliwą strategię, aby wygrać bitwę. Znajduje też nieoczekiwanego sprzymierzeńca w młodym Edwardzie.
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 17 grudnia, 20:00

Odcinek 6.
Edward podejmuje decyzję godną władcy. Alfred stara się zabezpieczyć przyszłość swojego syna i doprowadzić do jego koronacji. Aethelwold stoi przed ryzykownym zadaniem. Uhtred i Brida szukają wieszcza, który rzucił na wojownika klątwę.
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 17 grudnia, 20:50

Odcinek 7.
Machinacje Skade'a pogłębiają podziały pomiędzy Duńczykami. Zdrowie coraz bardziej zawodzi Alfreda.
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 24 grudnia, 20:00

Odcinek 8.
Uhtred podejmuje ryzyko powrotu do Wessex, aby spełnić przyrzeczenie wobec Bridy. Wielkimi krokami zbliża się królewski ślub. Aethelwold podjudza niesnaski na dworze.
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 24 grudnia, 20:50

Odcinek 9.
Na łożu śmierci Alfred wyjawia Uhtredowi swoje plany dotyczące niepewnej przyszłości Edwarda. Aelswith narzuca jednak inny kierunek rozwoju wydarzeń.
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 31 grudnia, 20:00

Odcinek 10.
Odcinek finałowy
Premiera: CANAL+ SERIALE, poniedziałek 31 grudnia, 20:50

Strony powiązane

Upadek Królestwa

Emocjonująca superprodukcja zrealizowana z imponującym rozmachem na miarę popularnych "Wikingów". Adaptacja cyklu "Wojny Wikingów" Bernarda Cornwella.

Upadek Królestwa Sezon 2

Emocjonująca superprodukcja zrealizowana z imponującym rozmachem na miarę popularnych "Wikingów". Kontynuacja serialu historycznego "Upadek królestwa", który jest adaptacją cyklu "Wojny Wikingów" Bernarda Cornwella.

Upadek królestwa 3
reżyseria:
Wielka Brytania, 2018
Finałowy, trzeci sezon serialu historycznego, opartego na powieściach Bernarda Cornwella z serii "The Saxon Stories"
serial historyczny
Upadek królestwa 3
4,1 5 1 150