PREMIERA

2018.02.06

CANAL+ SERIALE

Zabójcza broń 2

Lethal Weapon 2

USA, 2018

obsada: , , ,

Obsada filmu

gatunek: serial kryminalny

czas trwania: 45 min

Ocena filmu

0.00

Opis

Serial sensacyjno-komediowy, oparty na fabule kultowej już kinowej serii "Zabójcza broń". W rolach głównych: duet policjant i detektyw, akcja oraz humor.

Jest ich dwóch. Policjant, który nie do końca wie co jest grane i detektyw, który ma w życiu jeden cel - święty spokój. Telewizyjną serię "Zabójcza broń" różni od kinowych filmów obsada, łączy natomiast fabuła i humor. Serial, tak jak ekranowy pierwowzór, opiera się przede wszystkim na dwóch charyzmatycznych postaciach. Pierwszą z nich jest były komandos i policjant, Martin Riggis (Clayne Crawford), który po śmierci żony przenosi się do Los Angeles, aby rozpocząć nowe życie. Jego nowym partnerem w pracy zostaje detektyw, Roger Murtaugh (Damon Wayans), który przeżył właśnie ciężki zawał i musi przestawić się na oszczędny tryb życia.

Odc. 1
Riggs planuje wykończyć w Meksyku Tito Floresa, ale Murtaugh podąża jego śladem.
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 6 lutego, 21:45

Odc. 2
Riggs i Murtaugh podczas pracy nad śmiercią chirurga plastycznego, demaskują gang narkotykowy.
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 13 lutego, 21:45

Odc. 3
Riggs i Murtaugh prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa ochroniarza znanej piosenkarki. PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 20 lutego, 21:45

Odc. 4
Riggs i Murtaugh poszukują niesłownego ojca, który w obecności swojej córki dokonał napadu rabunkowego w samolocie na wysokości 20.000 stóp
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 27 lutego, godz. 21:45

Odc. 5
Riggs i Murtaugh prowadzą śledztwo w sprawie śmierci, która nastąpiła tuż przed wygraną ofiary w zakładzie na wyścigach konnych. Leo Getz jest przekonany, że było to morderstwo. W międzyczasie Murtaugh uaktualnia swój testament, a Riggs próbuje uporać się z przeszłością.
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 6 marca, 21:45

Odc.6
Riggs spotyka się z przyjaciółmi sprzed lat. Podczas rozmowy odkrywają, że mogą być zamieszani w przestępstwo.
Premiera: CANAL+SERIALE , niedziela, 18 marca, 21:00

Odc.9
Riggs i Murtaugh zostają wciągnięci w śmiertelny intrygę teorii spiskowych. W międzyczasie, relacja Riggsa z Molly ewoluuje. Murtaugh i Trish próbują umieścić Harfiarza w luksusowym przedszkolu.
Premiera: Canal+ Seriale, wtorek, 3 kwietnia, 21.45

Odc.11
Riggs i Murtaugh zostali wrzuceni do świata fałszywych pieniędzy. Tymczasem Riggs postanawia złożyć wizytę komuś ze swojej przeszłości.
Premiera: CANAL+ Seriale, wtorek 17 kwietnia, 21:45

Odc.12
Riggs kiedy odwiedza swojego teścia w więzieniu poznaje sekret o swojej zmarłej żonie.
Premiera: CANAL+ Seriale, wtorek 24 kwietnia, 21.45

Odc.13
Murtaugh i Riggs odpowiadają za morderstwo uciekającego pacjenta doktora Cahilla, który tajemniczo znika. W toku dochodzenia odkrywają schemat o wiele poważniejszy, niż sobie wyobrażali. Tymczasem, gniew Riggsa maleje, powodując, że Avery zastanawia się, czy jest zdolny do służby. Napięcie między Murtaugh i Trish utrzymuje się na wysokim poziomie.
Premiera: CANAL+ Seriale, wtorek 1 maja, 21:45

Odc.14
Kiedy siostra detektywa Bailey, Jess, wpada w kłopoty z prawem, Bailey musi zdecydować, jak daleko chce się posunąć, aby chronić swoją rodzinę.
Premiera: CANAL+ Seriale, wtorek 8 maja, 21:45

Zabójcza broń 2
USA, 2018
Serial sensacyjno-komediowy, oparty na fabule kultowej już kinowej serii "Zabójcza broń". W rolach głównych: duet policjant i detektyw, akcja oraz humor.
serial kryminalny
Zabójcza broń 2
4,2 5 1 60