";
CANAL+ ORIGINAL | 4K
Mały Zgon. Serial Juliusza Machulskiego

Nowe odcinki w każdą niedzielę od 21:30
TYLKO W CANAL+

Oglądaj także w nc+GO.

Wybierz pakiet z CANAL+ i oglądaj!Zamów

Copyright CANAL+

O serialu

"Mały Zgon" zabierze widzów w porywającą, kryminalną podróż przez świat narkotykowych karteli, rodzimych gangsterów rządzących więzieniem, skorumpowanych stróży prawa i podziemnego pokera rozgrywanego o miliony. Wartka akcja prowadzi przez mazurskie jeziora, lasy i spokojne w teorii miasteczka. A wszystko zacznie się, gdy dyrektor więzienia zamieni się miejscami z gangsterem z programu ochrony świadków.

W głównej roli zobaczymy Piotra Grabowskiego. W serialu wystąpią także Anna Seniuk, Katarzyna Herman, Jacek Koman, Karolina Gorczyca, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Przybył, Karolina Porcari, Julia Wyszyńska czy Grzegorz Mielczarek.

Wśród twórców, poza Juliuszem Machulskim (producent kreatywny i reżyser), znajdują się Maciej Kawalski (scenariusz i reżyseria), Filip Syczyński (scenariusz i reżyseria) oraz Piotr Domalewski (scenariusz). Za zdjęcia odpowiada Paweł Dyllus, scenografię opracowała Jagna Janicka, kostiumy to dzieło Ewy Machulskiej, montaż: Rafał Listopad, charakteryzacja: Karolina Kordas oraz Alina Janerka, dźwięk: Marek Wronko, muzyka: Dominic Buczkowski. Singiel "Hunter" stworzył Patryk Kumór z projektem Hotel Torino.

Producentem wykonawczym serialu jest Studio Filmowe ZEBRA.

Pierwotny pomysł serialu opracował Łukasz Żukowski na zlecenie i pod nadzorem ADHD Warsaw.

serial kryminalny

, ,

Głosów: 0, Suma: 0, Średnia: 0.00
Mały zgon
Polska 2020
"Mały Zgon" zabierze widzów w porywającą, kryminalną podróż przez świat narkotykowych karteli, rodzimych gangsterów rządzących więzieniem, skorumpowanych stróży prawa i podziemnego pokera rozgrywanego o miliony.
serial kryminalny
Mały zgon
4,1 5 1 180

Bohaterowie serialu

Ryszard

Ryszard jest dyrektorem więzienia i hazardzistą. Rozwodnik o dobrym sercu, mieszka z trudną matką. Gdy pojawi się szansa na posiadanie własnej rodziny, zrobi dla niej wszystko. W najtrudniejszym momencie okaże się bohaterem.

Marek

Marek to bezwzględny "biznesmen" na usługach kartelu. Okazały dom, piękna żona i dzieci to dla niego tylko życiowy ozdobnik. Gdy zagrozi mu niebezpieczeństwo, nie będzie oglądał się na swoich bliskich. Dla własnego komfortu jest w stanie wiele poświęcić.

Teresa

Kobieta o tajemniczej przeszłości. Oddana matka, która niestety topi swoje smutki w kolejnych butelkach koniaku. Chciałaby pokierować życiem syna, ale nie potrafi okazać mu czułości.

Stanisław

Myśliwy, kochający dziadek, samotny wdowiec, dla którego opieka nad wnuczką o imieniu Ami to cały świat. Z przyjemnością dzieli się z nią swoimi umiejętnościami łowieckimi.

Angela

Bardzo bystra i piękna morderczyni. Odsiaduje wyrok w więzieniu, w którym podporządkowuje sobie inne osadzone, a także pracowników.

Płoszaj

Przekupny komendant policji. Beznadziejnie zakochany w swojej żonie, której na każdym kroku chce zaimponować. Jest w stanie wybaczyć jej wszystkie zdrady. Łatwo nim manipulować. W odpowiednim momencie będzie jednak potrafił się zbuntować.

Grażyna

Zasadnicza i surowa. Trzymająca więzienie, osadzone w nim oraz swoich dyrektorów mocną ręką.

Agentka Anna

Agentka idealistka. Dla niej praworządność i sprawiedliwość mają fundamentalne znaczenie. Samotniczka. Nawet dla swojego partnera potrafi być bardzo nieprzyjemna. Jednak w razie zagrożenia jest w stanie oddać za niego życie.

Stefan

Przywiązany do przeszłości, do ukochanych przedmiotów, samochodów, mieszkania. Tkwi pomiędzy marzeniami o wielkiej karierze politycznej, a małomiasteczkowej gangsterce.

Vatzlav

Szef czeskiego kartelu o międzynarodowym znaczeniu. Kochający ojciec syna, Vitalika.

Carla - żona Marka

Choć pochodzi z rodziny włoskiej mafii, chciałaby prowadzić spokojne życie szefowej fundacji charytatywnej. Matka lwica – dla swoich dzieci jest w stanie zrobić wszystko. Piękna, wysportowana i bezkompromisowa. Zaskoczy ją rodzące się uczucie do odmienionego męża.

Domino

Chrześniak Stefana, któremu jest bardzo oddany. Dlatego nie widzi problemu, żeby pracować dla niego o każdej porze dnia i nocy. Zrobi wszystko, o co poprosi go Stefan.

Patryk

Jeden z ludzi Stefana. Na co dzień trzyma się z Domino, który często tłumaczy mu, na czym polega życie, a także wyjaśnia wszelkie oczekiwania, które stawia przed nimi ich szef.

Twórcy

Mały Zgon - materiały wideo

Mały Zgon – zdjęcia z serialu