Mr Mercedes

Premiera 3. sezonu - 7 listopada |  21:00
Oglądaj w najlepszej jakości obrazu w CANAL+ 4K

Wybierz pakiet z CANAL+ i oglądaj! Zamów

© dystrybucja Sonar Entertainment. ALL RIGHTS RESERVED.

O serialu

"Mr. Mercedes" to serial sensacyjny na podstawie powieści "Pan Mercedes" Stephena Kinga. Obraz twórcy kultowej "Ally McBeal" i "Wielkich kłamstewek", Davida E. Kelley'ego.

Akcja serialu koncentruje się na rozgrywce pomiędzy zgorzkniałym Billem Hodgesem (Brendan Gleeson) i sfrustrowanym Bradym Hartsfieldem (Harry Treadaway).

Mr. Mercedes 3

serial kryminalny

reżyseria: reżyseria:

obsada: , ,


Głosów: 0, Suma: 0, Średnia: 0.00

Emisje:

Mr. Mercedes 3, odc. 3
ŚR | 23.09 | 20:00

CANAL+ SERIALE

Mr. Mercedes 3, odc. 4
ŚR | 23.09 | 20:55

CANAL+ SERIALE

Mr. Mercedes 3, odc. 1
PT | 25.09 | 02:25

CANAL+ 4K

Mr. Mercedes 3, odc. 2
PT | 25.09 | 03:25

CANAL+ 4K

Mr. Mercedes 3, odc. 5
ŚR | 30.09 | 20:00

CANAL+ SERIALE
Mr. Mercedes 3
reżyseria:
USA, 2019
Trzeci sezon serialu "Mr. Mercedes" to adaptacja ostatniej już części kultowej trylogii Stephena Kinga, "Koniec warty" i jednocześnie spektakularne zamknięcie trylogii.
serial kryminalny
Mr. Mercedes 3
4,1 5 1 23

Odcinki

Sezon 3

ODCINEK 1
Morderstwo znanego, lokalnego pisarza, Johna Rothsteina, jest ciosem dla Hodgesa. W pierwszym odcinku trzeciego sezonu Lou zostanie poddana pod sąd w sprawie zabicia Brady’ego Hartsfielda, a licealista Peter Saubers dokonuje druzgocącego odkrycia.

ODCINEK 2
Hodges i Montez mają teorię na temat zbrodni Rothsteina. Rodzice Petra stają się coraz bardziej podejrzliwi wobec jego niecodziennego zachowania . Finkelstein próbuje poradzić sobie z poruszaniem się w skomplikowanym procesie Lou. Morris i Alma Lena podejmują współpracę.

ODCINEK 3
Holly odwiedza Lou przed oceną psychologa. Jerome uzyskuje dostęp do akt Rothsteina i odkrywa nieoczekiwane powiązanie sprawy z Idą. Hodges i Montez Przyglądają się śmierci Stana McNaira. Morris i Alma zostają przyłapani na gorącym uczynku.

ODCINEK 4
Dochodzenie Jerome w sprawie Rothsteina nabiera tempa. Hodges dzieli się z Idą poczuciem winy za sytuację w jakiej znalazła się Lou. Rozpoczyna się oficjalny proces sądowy.

 

ODCINEK 5
Morris nie może zrozumieć sensu zniknięcia Danielle. Ida przygląda się wzrastającemu zainteresowaniu Pete’a w sprawie Rothsteina. Pace wzywa na świadków Hodgesa i Monteza w sprawie Lou.

ODCINEK 6
Alma przestraszy Pete’a i poinstruuje Morrisa, by zrobił to samo. Pete powraca do lokalnej księgarni. Hodges i Jerome obawiają się zeznań Holly. Frinkelstein każe Lou by uciszyła Brady’ego.

ODCINEK 7
Jerome odkrywa powiązania między Almą a Rothsteinem. Po porażce Morisa, Alma odwiedza księgarnię używanych książek. Hodges odwiedza rodzinę Sauberów i potwierdza ich najgorsze obawy na temat Pete’a.

ODCINEK 8
Holly przyjmuje wątpliwą współlokatorkę. Po wizycie niespodziewanego gościa, Ida zwraca się o radę do Hodgesa. Alma i Morris decydują, że potrzebują jeszcze większego nacisku w sprawie Pete’a.

ODCINEK 9
Hodges i Jerome odkrywają przełom w śledztwie w sprawie Rothsteina. Holly otrzymuje nieoczekiwany spadek, a Morris dokonuje przerażającego odkrycia.

ODCINEK 10
Hodges odbiera niespodziewany telefon. Pete ma już plan, a Morris zaczyna czuć, że robi się gorąco.

Sezon 2

ODCINEK 1
Hodges i Holly postanawiają otworzyć prywatną agencję detektywistyczną "Finders Keepers". Brady jest pod opieką doktora Babineau i jego błyskotliwej żony, Cory.

ODCINEK 2
Hodges boryka się z problemami w agencji. Sadie zauważa zmianę stanu zdrowia Brady'ego i informuje o tym doktora Babineau. Jerome przyjeżdża z Harvardu, by spędzić lato w domu.

ODCINEK 3
Widząc narastającą frustrację Holly, Hodges uwzględnia ją w nieoficjalnym śledztwie. Cora wywiera presję na dr. Babineau.

ODCINEK 4
Umiera jeden z pracowników szpitala. Jerome oferuje Hodgesowi pomoc w odkryciu prawdy. Brady stara się opanować ograniczenia nowo odkrytej zdolności. Lou musi się zmierzyć z problemami.

Sezon 1

ODCINEK 1
Byłego detektywa, Billa Hodgesa zaczyna prześladować seryjny morderca, który dokonał masakry prowadząc mercedesa. Mężczyzna postanawia, że rozpocznie prywatne śledztwo.

ODCINEK 2
Hodges rozpoczyna śledztwo w sprawie zabójcy z mercedesa. Pomagają mu w tym znajomi Jerome i Janey. Tymczasem Brady doświadcza pewnych trudności w pracy.

ODCINEK 3
Hodges i Janey zagłębiają się w okoliczności związane ze śmiercią Olivii. Tymczasem ojciec Jerome'a ingeruje w jego relację z Hodges'em.

ODCINEK 4
Związek Hodgesa i Janey rozwija się. Lou jest zaniepokojona interakcją z klientem, a Deborah zabiera Brady'ego na cmentarz, gdzie zastanawiają się nad swoją trudną przeszłością.

ODCINEK 5
Gra w kotka i myszkę między Hodgesem a Bradym nasila się. W międzyczasie Hodges ma ciężką rozmowę z matką Janey, a Debora prawie powoduje wypadek.

ODCINEK 6
Hodges zmaga się z przeszłością, która dotyczy jego córki, Allie. Gdy Deb próbuje zmienić się na lepsze, Brady krzyżuje jej plany. Tymczasem Hodges nawiązuje kontakt z kuzynką Janey, Holly.

Obsada

Bill Hodges
Brady Hartsfield
Dr. Felix Babineau
Ida Silver
Jerome Robinson
Lou Linklatter
Holly Gibney
Deborah Hartsfield
Janey Patterson

Wideo