Mr Mercedes

Oglądaj w najlepszej jakości obrazu w CANAL+ 4K

Wybierz pakiet z CANAL+ i oglądaj! Zamów

© dystrybucja Sonar Entertainment. ALL RIGHTS RESERVED.

O serialu

Kontynuacja serialu opartego na powieści Stephena Kinga. Twórcy produkcji, scenarzyści David E. Kelley i Dennis Lehane oraz reżyser Jack Bender, zrezygnowali z ekranizacji środkowej części książkowej trylogii ("Znalezione nie kradzione"), i od razu przenieśli na ekran historię opowiedzianą w zamykającym cykl tomie, "Koniec warty".

Akcja serialu koncentruje się na rozgrywce pomiędzy zgorzkniałym Billem Hodgesem (Brendan Gleeson) i sfrustrowanym Bradym Hartsfieldem (Harry Treadaway).

W czwartki od 18 października o 21:00

Po raz pierwszy w telewizji

Mr. Mercedes 2
serial sensacyjny, USA, 2017
obsada: Brendan Gleeson, Harry Treadaway, Jharrel Jerome


Głosów: 0, Suma: 0, Średnia: 0.00
Mr.Mercedes
USA, 2017
Serial sensacyjny na podstawie powieści "Pan Mercedes" Stephena Kinga. Obraz twórcy kultowej "Ally McBeal" i "Wielkich kłamstewek", Davida E. Kelley'ego.
serial sensacyjny
Mr. Mercedes
3,8 5 1 133

Odcinki

Sezon 2

ODCINEK 1
Hodges i Holly postanawiają otworzyć prywatną agencję detektywistyczną "Finders Keepers". Brady jest pod opieką doktora Babineau i jego błyskotliwej żony, Cory.

ODCINEK 2
Hodges boryka się z problemami w agencji. Sadie zauważa zmianę stanu zdrowia Brady'ego i informuje o tym doktora Babineau. Jerome przyjeżdża z Harvardu, by spędzić lato w domu.

ODCINEK 3
Widząc narastającą frustrację Holly, Hodges uwzględnia ją w nieoficjalnym śledztwie. Cora wywiera presję na dr. Babineau.

ODCINEK 4
Umiera jeden z pracowników szpitala. Jerome oferuje Hodgesowi pomoc w odkryciu prawdy. Brady stara się opanować ograniczenia nowo odkrytej zdolności. Lou musi się zmierzyć z problemami.

Sezon 1

ODCINEK 1
Byłego detektywa, Billa Hodgesa zaczyna prześladować seryjny morderca, który dokonał masakry prowadząc mercedesa. Mężczyzna postanawia, że rozpocznie prywatne śledztwo.
Premiera: CANAL+, piątek 1 grudnia, godz. 20:00

ODCINEK 2
Hodges rozpoczyna śledztwo w sprawie zabójcy z mercedesa. Pomagają mu w tym znajomi Jerome i Janey. Tymczasem Brady doświadcza pewnych trudności w pracy.
Premiera: CANAL+, piątek 1 grudnia, godz. 21:00

ODCINEK 3
Hodges i Janey zagłębiają się w okoliczności związane ze śmiercią Olivii. Tymczasem ojciec Jerome'a ingeruje w jego relację z Hodges'em.
Premiera: CANAL+, piątek 8 grudnia, godz. 20:00

ODCINEK 4
Związek Hodgesa i Janey rozwija się. Lou jest zaniepokojona interakcją z klientem, a Deborah zabiera Brady'ego na cmentarz, gdzie zastanawiają się nad swoją trudną przeszłością.
Premiera: CANAL+, piątek 8 grudnia, godz. 21:00

ODCINEK 5
Gra w kotka i myszkę między Hodgesem a Bradym nasila się. W międzyczasie Hodges ma ciężką rozmowę z matką Janey, a Debora prawie powoduje wypadek.
Premiera: CANAL+, piątek 15 grudnia, godz. 20:00

ODCINEK 6
Hodges zmaga się z przeszłością, która dotyczy jego córki, Allie. Gdy Deb próbuje zmienić się na lepsze, Brady krzyżuje jej plany. Tymczasem Hodges nawiązuje kontakt z kuzynką Janey, Holly.
Premiera: CANAL+, piątek 15 grudnia, godz. 20:00

Obsada

Sezon 2

Bill Hodges
Brady Hartsfield
Dr. Felix Babineau
Ida Silver
Jerome Robinson
Lou Linklatter
Holly Gibney

Sezon 1

Bill Hodges
Brady Hartsfield
Deborah Hartsfield
Janey Patterson

Wideo

Sezon 2


Sezon 1