Mr Robot Sezon 4

SEZON_4.0

top
Wybierz pakiet z CANAL+ i oglądaj!Zamów

O serialu

Mr. Robot 4

serial sensacyjny

reżyseria: reżyseria:

obsada: , ,

Skryty w sobie Elliot Alderson, specjalista ds. cyberbezpieczeństwa, pracuje dla tajemniczego Mr. Robota. Haker, który zwerbował do pracy Elliota, ma na celu zniszczenie korporacyjnej Ameryki i wywołanie globalnej rewolucji. Ostatni sezon to kontynuacja wydarzeń dziejących się po nieudanym zhakowaniu konglomeratu E Corp, mającym na celu zlikwidowanie światowego długu. Teraz, gdy gospodarka się odbiła, Elliot i Mr. Robot jednoczą się, aby pozbyć się 1% najpotężniejszych osób kontrolujących życie mas z ukrycia.

Głosów: 11, Suma: 44, Średnia: 4.00
Mr. Robot 4
reżyseria:
USA, 2019
Długo wyczekiwany kolejny sezon amerykańskiego serialu sensacyjnego "Mr. Robot" jest już czwartym i ostatnim, przedstawiając widzom dramatyczne i zarazem ekscytujące zakończenie.
serial sensacyjny
Mr. Robot 4
4,2 5 1 95

Odcinki

ODCINEK 1
Pierwszy odcinek nowego sezonu zaczyna się rozmową Angeli z Pricem. Dziewczyna żąda zemsty na Whiterose, co Price próbuje wyperswadować jej z głowy. Z powodu wizyty niezapowiedzianych gości rozmowa kończy się dla nich tragicznie. Whiterose grozi Elliotowi oraz wysyła mu ostateczne ostrzeżenie.

ODCINEK 2
Price skrywa Elliota w kryjówce i opowiada mu o grupie kryjącej się pod nazwą Deus, która finansowała Mroczną Armię. Okazuje się, że była pracowniczka E Corp, Susan Jacobs, przed swoim zniknięciem była powiązana z grupą Deus. Elliot dostaje telefon od Darlene z informacją, że ich matka nie żyje.

ODCINEK 3
Ta wigilia Bożego Narodzenia będzie szczególna. Elliot wpada na ulicy na Kristę, ale ona odpycha go ze strachem. Następnie mężczyzna wraz z Mr. Robotem zaczyna rozpracowywanie pracowniczki Narodowego Banku Cypru, Olivii Cortez.

Obsada

Eliot Alderson
Angela Moss
Phillip Price
Tyrell Wellick
Dominique (Dom) DiPierro

Poprzednie sezony