0%

Piraci 4

Black Sails 4

USA, RPA, 2017

wykonawcy: , , ,

Zdrada, szaleństwo, miłość i… oślepiający blask złota. Efekty specjalne na poziomie "Spartakusa", a emocje i napięcie godne "Gry o tron" – przebojowy serial "Piraci" ("Black Sails") powraca z czwartym sezonem.

Czaszki setek brytyjskich żołnierzy poległych w walce spoczywają w poszyciu dżungli, a Królewska Flota, zostaje zmuszona do odwrotu... Indie Zachodnie stały się terenem najbardziej krwawych walk w historii. Nassau zamieni się teraz w twierdzę nie do zdobycia, a Kapitan Flint stanie na czele ogromnej floty, której celem będzie ją zdobyć. Pora na decydujące starcie, które na zawsze określi porządek spływającego krwią świata. Kogo czeka śmierć, a kogo wieczna chwała?

Fabuła serialu jest luźno oparta na motywach powieści "Złoto z Porto Bello", prequelu kultowej "Wyspy skarbów" autorstwa Roberta Louisa Stevensona. Czwarty sezon serialu zapowiadany jest jako finałowy. Gwarancją prawdziwie kinowego rozmachu będzie natomiast, tak jak w poprzednich seriach, osoba producenta – Michaela Baya, twórcy takich przebojów jak "Transformers", "Armageddon" czy "Pearl Harbour". Na ekranie ponownie zobaczymy m.in. Toby'ego Stephensa ("Jane Eyre", "Śmierć nadejdzie jutro") i znanego z "Sagi Wikingów" Toma Hoppera.

ODCINEK 1

Flint i Silver prowadzą walkę o odzyskanie Nassau. Tymczasem Jack i Czarnobrody obmyślają plan zemsty na swoich wrogach. Eleanor próbuje pogodzić się z jej nowymi obowiązkami.
PREMIERA odc. 1,2: CANAL+, czwartek, 9 marca 2017, 21:00

ODCINEK 2

Kapitan Flint dobrowolnie oddaje się pod panowanie Billy'ego. Eleanor próbuje znaleźć sposób, aby ocalić Rogersa. Tymczasem Silver staje na czele walk o odzyskanie Nassau.
PREMIERA odc. 1,2: CANAL+, czwartek, 9 marca 2017, 21:00

ODCINEK 3

Max wdaje się w konflikt z obowiązującym prawem. Rogers musi zmierzyć się ze swoją przeszłością. W tym samym czasie Flintowi i Madi udaje się osiągnąć porozumienie.
PREMIERA odc. 3,4: CANAL+, czwartek, 16 marca 2017, 21:00

ODCINEK 4

Flint i Silver zagrzewają załogę do walki o Nassau. Tymczasem Eleanor ma dla nich kuszącą, handlową propozycję.
PREMIERA odc. 3,4: CANAL+, czwartek, 16 marca 2017, 21:00

ODCINEK 5

Silver postanawia wziąć sprawy we własne ręce i zawalczyć o przetrwanie Flinta i załogi. Tymczasem Billy wciąż sieje niezgodę. Eleanor chce zniszczyć wszystkich i wszystko, co tylko mogło by zagrozić jej zwycięstwu.
PREMIERA odc. 5,6: CANAL+, czwartek, 23 marca 2017, 21:00

ODCINEK 6

Silver będzie musiał zapłacić wysoką cenę, za wydarzenia, które miały miejsce. Tymczasem Flint i Madi zostają rozdzieleni.
PREMIERA odc. 5,6: CANAL+, czwartek, 23 marca 2017, 21:00

ODCINEK 7

Flint prosi Silvera o większą ostrożność. Max pokazuje Jackowi i Anne jak dostać się w górę rzeki. Tymczasem Rogers odkrywa niewygodną prawdę.
PREMIERA odc. 7,8: CANAL+, czwartek, 30 marca 2017, 21:00

ODCINEK 8

Relacja Kapitana Flinta i Silvera komplikuje się. Max odkrywa prawdziwy koszt wolności. W tym samym czasie Rackham mozolnie realizuje swój cel.
PREMIERA odc. 7,8: CANAL+, czwartek, 30 marca 2017, 21:00

ODCINEK 9

Silver wraz z towarzyszem szukają Flinta na Wyspie Szkieletów. Tymczasem Madi otrzymuje pewną kuszącą ofertę.
PREMIERA odc. 9,10: CANAL+, czwartek, 6 kwietnia 2017, 21:00

ODCINEK 10

Flint podejmuje ostateczny, desperacki atak na Nassau. W tym czasie Rackham konfrontuje się z Rogersem. Silver podejmuje decyzję, od której nie ma już odwrotu.
PREMIERA odc. 9,10: CANAL+, czwartek, 6 kwietnia 2017, 21:00
Piraci 4

SEZON FINAŁOWY
TYLKO W CANAL+

ZDRADA, SZALEŃSTWO, MIŁOŚĆ...
I OŚLEPIAJĄCY BLASK ZŁOTA.

TYLKO DLA DOROSŁYCH PO RAZ PIERWSZY W TELEWIZJI. W KAŻDY CZWARTEK O 21:00

© 2016 Starz Entertainment, LLC