Prison Break Skazany na śmierć

Skazany na śmierć: Sequel

[Prison Break: 9 Episode Event Series]

Premiera w każdy piątek o 21:00 tylko w CANAL+

O serialu

Ulubieni bohaterowie i ogromne emocje - czyli jedna z najważniejszych serialowych premier sezonu! W rolach głównych ponownie zobaczymy znanych z poprzednich części Wentwortha Millera i Dominica Purcella ("Equilibrium", "Blade: Mroczna Trójca")

Opowieść o dalszych losach Sary (Sarah Wayne Callies) i Lincolna (Dominic Purcell, którzy, przekonani o śmierci Michaela (Wentworth Miller), próbują na nowo ułożyć sobie życie. Pewnego dnia odkryją jednak, że Scofield przeżył i przebywa w więzieniu w Jemenie. Postanawiają raz jeszcze zorganizować brawurową ucieczkę, która okaże się zaledwie początkiem skompilowanej intrygi...

W nowej serii pojawią się także inni, dobrze już znani bohaterowie. Wśród nich m.in. "T-Bag" Bagwell (Robert Knepper), Fernando Sucre (Amaury Nolasco), Benjamin Miles "C-Note" Franklin (Rockmond Dunbar) czy agent Paul Kellerman (Paul Adelstein).

Wierzę, że fani będą zachwyceni, kiedy zobaczą wszystkie postaci znowu razem - mówiła przed premierą Dana Walden, Prezes i Dyrektor Generalny FOX Television Group

W roli głównej ponownie zobaczymy Wentwortha Millera. Na ekranie towarzyszyć mu będą: Dominic Purcell ("Equilibrium", "Blade: Mroczna Trójca") w roli Lincolna Burrowsa i Sarah Wayne Callies ("Po tamtej stronie drzwi", serial "The Walking Dead") jako Dr Sara Tancredi.

"Skazany na śmierć: Sequel" tuż po światowej premierze. Tylko W CANAL+ - czytaj więcej >>
Głosów: 0, Suma: 0, Średnia: 0.00
Skazany na śmierć: Sequel
USA, 2017
Ulubieni bohaterowie i ogromne emocje - czyli jedna z najważniejszych serialowych premier sezonu! W rolach głównych ponownie zobaczymy znanych z poprzednich części Wentwortha Millera i Dominica Purcella ("Equilibrium", "Blade: Mroczna Trójca")
serial kryminalny
Skazany na śmierć: Sequel
4,4 5 1 198

Odcinki

ODCINEK 1
Od ostatnich wydarzeń minęło 7 lat, a każdy z bohaterów rozpoczął swoje życie na nowo. Pewnego dnia Lincolna odwiedza stary znajomy, która przekazuje mu informacje na temat Michaela i miejsca jego pobytu. Okazuje się jednak, że śmierć Scofielda była upozorowana...
PREMIERA odc. 1: CANAL+, piątek, 14 kwietnia 2017, 21:00

ODCINEK 2
Lincoln i C-Note poszukują tajemniczego mężczyzny, który może im pomóc w poszukiwaniach. Tymczasem Michael ze współwięźniem Whipem próbują uciec z Ogygii. Sara udaje się po pomoc do departamentu stanu i spotyka się z Paulem Kellermanem.
PREMIERA odc. 2: CANAL+, piątek, 21 kwietnia 2017, 21:00

ODCINEK 3
T-Bag składa Sarze niespodziewaną wizytę i ostrzega ją, że może być śledzona. Tymczasem Lincoln próbuje odzyskać skonfiskowany paszport, aby uciec z Jemenu, a Michael planuje kolejny ruch.
PREMIERA odc. 3: CANAL+, piątek, 28 kwietnia 2017, 21:00

ODCINEK 4
Sytuacja staje się coraz bardziej napięta, a powodzenie misji staje pod znakiem zapytania. Michael zmuszony jest podjąć niezwykle trudną decyzję.
PREMIERA odc. 4: CANAL+, piątek, 5 maja 2017, 21:00

ODCINEK 5
Lincoln próbuje odkryć, co stało się z Michaelem. Tymczasem C-Note obmyśla nowy plan ucieczki, jednak obawia się, że nie zostanie on wykonany wystarczająco szybko.
PREMIERA odc. 5: CANAL+, piątek, 12 maja 2017, 21:00

ODCINEK 6
Michael wraz z Lincolnem próbują uciec z Jemenu, ale zdają sobie sprawę, że są zmuszeni wyruszyć na pustynię. Tymczasem A & W i Van Gogh podważają ich role.
PREMIERA odc. 6: CANAL+, piątek, 19 maja 2017, 21:00

ODCINEK 7
Sara odkrywa przyczynę, dla której Michael sfałszował swoją śmierć. Tymczasem Sucre pomaga Michaelowi i Lincolnowi znaleźć drogę do domu, a Poseidon ujawnia swoją prawdziwą tożsamość.
PREMIERA odc. 7: CANAL+, piątek, 26 maja 2017, 21:00

ODCINEK 8
Sara z synem stają w zagrożeniu. Michael wraz z Lincoln'em postanawiają pomóc Shebie i C-Note złapać Posejdona, w międzyczasie T-Bag ujawnia sekret.
PREMIERA odc. 8: CANAL+, piątek, 2 czerwca 2017, 21:00

ODCINEK 9
Finałowy odcinek sezonu. Michael wraz z Lincolnem walczą by zapewnić ochronę Sarze i Mike'owi. W tym czasie Posejdon nadal próbuje przechytrzyć Michaela i resztę gangów.
PREMIERA odc. 9: CANAL+, piątek, 9 czerwca 2017, 21:00

Wideo