Snowfall

SEZON 2

W KAŻDY CZWARTEK, O 21:00 W CANAL+

Wybierz pakiet z CANAL+ i oglądaj! Zamów

© CANAL+

O serialu

Barwne i kontrowersyjne lata 80., getto oraz epidemia, która ma radykalny wpływ na kulturę. Porywająca produkcja porównywalna do seriali takich jak "Miami Vice", "Narcos" czy "Boogie Nights".

Akcja "Snowfall" rozgrywa się w latach 80. XX wieku w południowo-centralnym Los Angeles. Drugi sezon popularnego serialu opowiada o narkotykowej epidemii, która nastąpiła po aferze Iran-Contras. Miała ona ogromny wpływ na kulturę i w jednej chwili zamieniła afroamerykańskie przedmieścia w ulice pełne przemocy. Głównym bohaterem jest Franklin Saint - młody, czarnoskóry chłopak z mało zamożnej rodziny, który wprowadza "narkotyk dla bogatych" do swojego sąsiedztwa. Historia przedstawiona jest również z perspektywy meksykańskiego wrestlera i agenta CIA oskarżonego o współpracę z rebeliantami z Contras.

Snowfall 2

serial sensacyjny

reżyseria: reżyseria:

obsada: , ,


Głosów: 0, Suma: 0, Średnia: 0.00
Snowfall 2
reżyseria:
USA, 2018
Barwne i kontrowersyjne lata 80., getto oraz epidemia, która ma radykalny wpływ na kulturę. Porywająca produkcja porównywalna do seriali takich jak "Miami Vice", "Narcos" czy "Boogie Nights".
serial sensacyjny
Snowfall 2
3,7 5 1 43

Odcinki

Sezon 2

ODCINEK 1
Franklin stara się nadążyć za wymaganiami rozwijającej się organizacji. Kiedy zmieniają się nastroje polityczne, CIA odcina wsparcie Teddy'ego, by zatrudnić nowego pilota. Czując nacisk na rozwój swojej działalności, Lucia decyduje się na niebezpieczny krok, aby zaimponować niebezpiecznemu nowemu partnerowi.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 13 września, godz. 21:00

ODCINEK 2
Franklin odkrywa, że produkcja nowego rodzaju kokainy łączy się z postacią porywacza, Reeda Thompsona. Tymczasem Lucia i Gustavo zastanawiają się, czy pozwolić Pedro wrócić do biznesu.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 13 września, godz. 21:45

ODCINEK 3
Dwa morderstwa powodują podziały w załodze Franklina. Teddy i Matt muszą zadowolić swoich kolumbijskich partnerów.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 20 września, godz. 21:00

ODCINEK 4
Franklin podejmuje kroki w celu zapewnienia lojalności załogi. Teddy zmaga się z grzechami przeszłości, co sprawia, że Matt widzi swojego brata w zupełnie nowym świetle.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 20 września, godz. 21:45

ODCINEK 5
Kiedy Franklin potrzebuje pomocy Teddy'ego, aby oczyścić relacje starym partnerem, Teddy dostrzega okazję biznesową. Lucia dochodzi do wniosku, że nie wszyscy w jej załodze są tym, kim wydają się być.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 27 września, godz. 21:00

ODCINEK 7
Franklin musi poradzić sobie ze swoją przeszłością, aby odzyskać skradzione towary. Teddy i Matt wybierają się do Ameryki Środkowej, gdzie ze skrzyżowania La Fuerza Lucia i Gustavo wyruszają, by znaleźć jedyną rzecz, która może ich uratować.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 27 września, godz. 21:45

Sezon 1

ODCINEK 1
Uliczny przedsiębiorca, Franklin Saint, postanawia wejść w biznes narkotykowy. Tymczasem zapaśnik Gustavo "El Oso" Zapata dokonuje napadu z meksykańską rodziną kartelową.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 4 stycznia, godz. 21:00

ODCINEK 2
Franklin kontynuuje pracę kuriera dla Aviego. W międzyczasie Gustavo dowiaduje się, kogo okradł i zabił podczas napadu.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 4 stycznia, godz. 21:00

ODCINEK 3
Franklin werbuje pomoc do odzyskania jego skradzionych rzeczy. Teddy’ego zaskakuje nieoczekiwany gość, a Gustavo, Lucia i Pedro szukają kozła ofiarnego.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 11 stycznia, godz. 21:00

ODCINEK 4
Franklin i Leon zajmują się złodziejem. Tymczasem Teddy sięga po skrajne środki, by chronić CIA.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 11 stycznia, godz. 21:50

ODCINEK 5
Podczas grillowania w Jerome 4 lipca rodzą się problemy związane z Franklinem. Niespodziewanie Teddy i Alejandro zostają unieruchomieni, a rodzina Lucii zaczyna kontrolować Gustavo.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 18 stycznia, godz. 21:00

ODCINEK 6
Franklin zwraca się do Hieronima po wskazówki, co skutkuje nieoczekiwanym spotkaniem. Tymczasem Gustavo i Lucia pozyskują partnerów biznesowych związanych z przeszłością mężczyzny.
PREMIERA: CANAL+, czwartek 18 stycznia, godz. 21:45

Obsada

Franklin Saint
Teddy McDonald
Lucia Villanueva
Gustavo Zapata
Leon Simmons

Wideo Sezon 1