The Collection. Imperium mody.

IMPERIUM MODY

Premiery w każdy wtorek, o 20:00 w CANAL+ SERIALE

O serialu

Pasjonująca, brytyjsko-francuska produkcja zapewni wszystkim widzom rozrywkę na wysokim poziomie. Piękny Paryż, zapierające dech stylizacje i bezwzględna walka o sukces.

Koniec II wojny światowej. W powojennym Paryżu dwaj bracia projektanci wdrażają w życie plan odzyskania swej niegdyś wiodącej pozycji na rynku haute couture. Stworzone przez nich imperium mody ma promować radość życia, optymizm i miłość. Jednak za kulisami przedsięwzięcia trwa zacięta walka. Cena sukcesu będzie wysoka, zwłaszcza, że przeszłość nie daje o sobie zapomnieć.

Za rozmach produkcji odpowiada sam Oliver Goldstick - scenarzysta i producent m.in. "Brzyduli Betty", "Słodkich kłamstewek" czy "Gotowych na wszystko". Na ekranie m. in.: Frances de la Tour ("Alicja w Krainie Czarów, "Harry Potter i Insygnia Śmierci. Cz. 1"), Irène Jacob ("Wiek namiętności", "Podwójne życie Weroniki"), Richard Coyle ("Human Traffic") oraz Tom Riley ("Demony da Vinci").
Głosów: 0, Suma: 0, Średnia: 0.00
The Collection. Imperium mody
reżyseria:
Wielka Brytania, 2016
Pasjonująca, brytyjsko-francuska produkcja zapewni wszystkim widzom rozrywkę na wysokim poziomie. Piękny Paryż, zapierające dech stylizacje i bezwzględna walka o sukces.
serial
The Collection. Imperium mody
4,1 5 1 53

Odcinki

ODCINEK 1
1947 Paryż. Rosyjski projektant mody Paul Sabine otrzymuje szansę, która otworzy przed nim królestwa mody w Paryżu. Potrzebuje do tego pomocy swojego kreatywnego brata, Claude'a. Rodzeństwo za wszelką cenę musi ukryć swoją tajemnicę.
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 19 września, 20:00

ODCINEK 2
Paul zmaga się z bogatym przemysłowcem Julesem Trouvierem, co zachęca do jeszcze większej kreatywności jego brata Claude'a. W międzyczasie rodzeństwo zatrudnia nieznanego amerykańskiego fotografa.
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek, 19 września, 20:55

ODCINEK 3
Huczna inauguracja nowego biznesu trwa zaledwie chwilę, ponieważ niedługo potem Jules Trouvier i Paul poznają trudy zarządzania domem mody. Przed Niną nieoczekiwane wyzwanie – zostanie modelki couture. Tymczasem Paul zawzięcie broni swej wizji i rodziny.
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 26 września, godz. 20:00

ODCINEK 4
Trwają prace nad wiosennym pokazem. Maison pomimo swojego ogromnego zaangażowania, nie może liczyć na pomoc Claude’a i Niny. Nieoczekiwanie Claude odkrywa nową muzę. W tym czasie odnalezione zostaje martwe ciało jednego z żeglarzy.
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 26 września, godz. 20:55

ODCINEK 5
Paul zostaje przesłuchany w sprawie morderstwa. Cały dom mody stara się utrzymać sukces firmy. Tymczasem Claude niespodziewanie oświadcza, że nie chce już przebywać w cieniu.
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 3 października, godz. 20:00

ODCINEK 6
Na jaw wychodzą mocno skrywane tajemnice oraz zaskakujące sojusze wewnątrz firmy. Tymczasem Paul na własnej skórze odczuje, że znużony i upokorzony pracownik może być groźniejszy niż obrzucający go błotem reporterzy.
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 3 października, godz. 20:55

ODCINEK 7
Po wypadku drogowym jednego z pracowników w domu mody panuje ponury nastrój. Tymczasem Charlotte rozpoczyna kontratak i grozi ujawnieniem Claude'a jako prawdziwego geniuszu, który stoi za marką Paula.
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 3 października, godz. 20:00

ODCINEK 8
Wydarzenia niszczące dom mody osiągają swój punkt kulminacyjny. Paul walczy o utrzymanie swojego imperium, podczas gdy Yvette próbuje pośredniczyć w kontaktach między jej synami.
PREMIERA: CANAL+ SERIALE, wtorek 3 października, godz. 20:55

Wideo