Magazyn Mistrzostw Świata Na mundialu

Fragmenty spotkań, wszystkie bramki, korespondencje wysłannika nc+, opinie ekspertów, kulisy i ciekawostki - to wszystko zobaczą widzowie na antenach CANAL+ Sport oraz nSport w trakcie piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii.

Brak emisji
Przez cały okres trwania turnieju codziennie wieczorem w kanałach sportowych platformy nc+ prezentowany będzie 45-minutowy magazyn "Na mundialu".

Platforma nc+ w czasie piłkarskich mistrzostw świata zapraszać będzie w każdy wieczór kibiców do specjalnego programu "Na mundialu", w którym pokazywane będą wszystkie istotne wydarzenia z brazylijskich boisk. Dziennikarze i eksperci nc+ szczegółowo przeanalizują każde spotkanie. Kamery nc+ będą też na konferencjach prasowych, treningach i wszędzie tam, gdzie wydarzy się coś istotnego za kulisami tej pasjonująco zapowiadającej się imprezy.

- Za nami wspaniały sezon na europejskich boiskach. Byliśmy z widzami w Anglii, gdzie rozegrany został jeden z najlepszych sezonów od wielu lat, w Hiszpanii, gdzie Atletico utarło nosa Barcelonie i Realowi, a także we Francji i Włoszech, gdzie PSG i Juventus potwierdziły swoją dominację. Prezentowaliśmy także triumf Sevilli w Lidze Europejskiej oraz pasjonujący finał Ligi Mistrzów, kiedy Real sięgnął po swój upragniony - dziesiąty - Puchar Europy. Naszą "wisienką na torcie" będzie obecność na mistrzostwach świata w Brazylii i jest to fantastyczna wiadomość dla widzów nc+ - mówi Tomasz Smokowski, szef redakcji sportowej nc+.

45-minutowy program "Na mundialu" będzie emitowany od 12 czerwca codziennie o 20:00 w CANAL+ Sport i nSport, a więc po pierwszym spotkaniu danego wieczoru, a przed rozpoczęciem drugiego. Kolejnego dnia omawiane będą rozegrane mecze oraz zapowiadane kolejne starcia. Po fazie grupowej, a więc od 1/8 finału mistrzostw świata, magazyn rozpoczynać się będzie o 21:00.

- Najważniejsza impreza piłkarska roku zostanie przez nas bardzo dokładnie omówiona i pokazana. Bramki, fragmenty spotkań, kontrowersyjne sytuacje i analizy taktyczne - to wszystko przygotowujemy dla kibiców już od 12 czerwca! - zapewnia Tomasz Smokowski.

Magazyn "Na mundialu"

Od 12 czerwca
CANAL+ Sport / nSport
Codziennie o 20:00

Od 28 czerwca
CANAL+ Sport / nSport
Codziennie o 21:00