1/8 finału Mistrzostw Świata: Hiszpania - Rosja

cz 28 czerwca 2018

W 1/8 finału Mistrzostw Świata zwycięzcy grupy B, Hiszpanie zmierzą się z gospodarzami Mundialu, Rosją. Transmisja w niedzielę od 15:55 w CANAL+ 4K ULTRA HD

Skazywani na porażkę podopieczni Stanislawa Czerczesowa zajęli drugie miejsce w swojej grupie, przegrywając jedynie z niezwykle silną reprezentacją Urugwaju. Przed "Sborną" w 1/8 bardzo trudne zadanie. Hiszpanie nie bez problemu wygrali grupę B. Zremisowali z Portugalią i Marokiem, jedną bramką pokonali Iran. Czy gospodarze będą potrafili wykorzystać nie najwyższą dyspozycję podopiecznych Fernando Hierro i awansować do ćwierćfinału?

Hiszpanie poprawili wynik sprzed 4 lat, kiedy nie potrafili wyjść z grupy. W meczu z Marokiem dobrze współpracował duet Isco - Iniesta. Czy to właśnie oni zaprowadzą "La Roję" do ćwierćfinału? Obecność na meczu zapowiedział Król Hiszpanii, Filip VI Burbon, który nie wyobraża sobie innego scenariusza niż zwycięstwo reprezentacji z Półwyspu Iberyjskiego. Rosjanie udowodnili jednak, że potrafią grać w piłkę. Tanio skóry z pewnością nie sprzedadzą, tym bardziej, że na trybunach będą mieli nad Hiszpanami dużą przewagę.

niedziela, 1 lipca
15:55 Hiszpania - Rosja, CANAL+ 4K ULTRA HD
Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Wieszczycki

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE