Baraże o żużlową PGE Ekstraligę tylko w nSport+

cz 27 września 2018

Platforma nc+ przeprowadzi transmisje z meczów barażowych o PGE Ekstraligę. O miejsce w najlepszej żużlowej lidze świata walczyć będą FALUBAZ Zielona Góra i ROW Rybnik.

Pierwszy mecz barażowy o prawo startu w PGE Ekstralidze w sezonie 2019 zostanie rozegrany w Zielonej Górze 30 września o godzinie 15:30. Transmisję przeprowadzi nSport+, a studio przed meczem rozpocznie się o 15:00. Rewanżowe spotkanie odbędzie się w Rybniku 7 października o godzinie 18:15. Początek transmisji w nSport+ o godzinie 18:00.

W barażach FALUBAZ będzie się bronił przed spadkiem z PGE Ekstraligi. W tym sezonie zielonogórzanie zajęli w tabeli siódme, przedostatnie miejsce. Przed automatycznym spadkiem z ostatniej pozycji uchronili się dopiero w ostatniej kolejce rundy zasadniczej. Z kolei ROW Rybnik był bardzo bliski bezpośredniego awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. W finałowej potyczce, mimo dużej przewagi w pierwszym starciu, okazał się minimalnie gorszy od Speed Car Motoru Lublin.

Mecze barażowe poprzedzi rewanżowy finał PGE Ekstraligi. W sobotę 29 FOGO Unia Leszno podejmie CASH BROKER Stal Gorzów. W pierwszym meczu w Gorzowie Stal wygrała 46:44. Początek transmisji w nSport+ o godzinie 18:30. Bezpośrednio po finale o 21:15 Magazyn PGE Ekstraligi. Uroczyste podsumowanie sezonu 2018 nastąpi na Gali PGE Ekstraligi 8 października. Transmisja w nSport+ o godzinie 20:30.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE