Kategoria: Liga+ Extra | Ekstraklasa

Bartosz Bereszyński gościem niedzielnej Ligi+ Extra

wt 12 marca 2019

Gościem Andrzeja Twarowskiego i Krzysztofa Marciniaka w niedzielnej Lidze+ Extra będzie reprezentant Polski i zawodnik Sampdorii Genua, Bartosz Bereszyński!

27-latek pierwsze piłkarskie kroki stawiał w TPS Winogrady. W 2009 roku trafił do Lecha Pznań. W LOTTO Ekstraklasie zadebiutował 21 marca 2010 roku. Lech grał wówczas z Jagiellonią Białystok, a nasz gość pojawił się na boisku w 87. minucie meczu. W tym sezonie Bereszyński z Lechem zdobył pierwsze mistrzostwo Polski, chociaż jego wkład w wygranie ligi był minimalny - tylko dwukrotnie wchodził na plac gry, łącznie zaliczył w barwach "Kolejorza" siedem minut. Wtedy występował najczęściej na pozycji napastnika. Swoją pierwszą bramkę dla Lecha zdobył 26 listopada 2012 roku w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Transfery między Lechem Poznań a Legią Warszawa nie zdarzają się zbyt często. W styczniu 2013 roku Bereszyński zdecydował się jednak na przejście z Poznania do Warszawy. Nie był to dla niego łatwy okres - otrzymał dużo wiadomości z pogróżkami, kibice Lecha nie mogli wybaczyć mu tej decyzji. W Legii Bereszyński pozostał do 2017 roku. Z warszawskim klubem zdobył 4 tytuły mistrza Polski. Trzykrotnie wygrywał również Puchar Polski. We włoskiej Sampdorii zadebiutował 19 stycznia 2017.

niedziela, 17 marca
20:00 Liga+ Extra, CANAL+
prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak; gość specjalny: Bartosz Bereszyński
21:30 Liga+ Extra: Dogrywka, CANAL+ SPORT
prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak; gość specjalny: Bartosz Bereszyński

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE