BIEGANIE – KOLEJNA, NOWA DYSCYPLINA NA ANTENIE CANAL+ SPORT

cz 29 marca 2012

14 kwietnia CANAL+ SPORT rozpoczyna emisję nowego programu autorskiego - „O CO BIEGA?”, który poprowadzi Marcin Rosłoń, dziennikarz CANAL+, były piłkarz i pasjonat biegania.

Magazyn o bieganiu będzie emitowany na antenie CANAL+ SPORT w co drugą sobotę, o godz. 12:30.

- Dla wielu osób bieganie to nie tylko sport czy aktywna forma spędzania czasu, ale prawdziwy styl życia. Programem „O CO BIEGA?” wprowadzamy, na antenę CANAL+ SPORT kolejną, nową dyscyplinę w tym roku, po turniejach tenisowych i galach MMA – mówi Tomasz Smokowski, Dyrektor ds. Sportu spółki CANAL+ Cyfrowy. I dodaje - „O CO BIEGA?” to już 20-ty magazyn sportowy CANAL+ SPORT, a te stały się znakiem firmowym i specjalnością naszej stacji.

Program „O CO BIEGA?” wypełnią nowinki oraz praktyczne porady dla osób, które uprawiają bieganie rekreacyjnie, półprofesjonalnie, zawodowo lub dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tą formą aktywności sportowej.

- Amatorów będziemy zachęcać do zdrowego uprawiania tego sportu, a osobom o większym doświadczeniu udzielać wielu przydatnych wskazówek, z których będą mogli skorzystać na trasach biegowych – wyjaśnia prowadzący, Marcin Rosłoń. Wraz z ekspertami będzie podpowiadał jak przygotować się do biegania amatorskiego i zawodowego, jak dobrać odpowiedni sprzęt lub przygotować się do maratonu. Nie zabraknie ciekawostek i rozmów ze sportowcami oraz celebrytami, którzy opowiedzą o swojej pasji do biegania.

MARCIN ROSŁOŃ - komentator piłkarski CANAL+ od 2000 roku. Jego domeną są ligi polska i angielska. Gospodarz wtorkowego programu „1 na 1”, w którym rozmawia z wybranymi postaciami polskiego futbolu. Wybiera do tego niekonwencjonalne miejsca i zadaje niestandardowe pytania. Jest współautorem kilku filmów dokumentalnych m.in. „Łazienkowska 2/3” i „O krok od pucharu: Legia Warszawa 1969/70”. Na antenie kanału teleTOON+ prowadzi program „EUROFAN” , gdzie przybliża młodym widzom zagadnienia i pojęcia związane z piłką nożną tak, aby zaopatrzeni w solidną wiedzę, mogli dołączyć do grona kibiców podczas zbliżających się finałów EURO 2012.Wspólnie z kucharzem reprezentacji Polski Tomaszem Leśniakiem prowadził w kanale kuchnia+ program „Spalony?”. Autor wydanej pod koniec 2011 roku książki „Mowa trawa” poświęconej terminologii piłkarskiej i slangowi zawodników, kibiców i dziennikarzy. Kapitan piłkarskiej drużyny CANAL+. Był zawodowym piłkarzem, w 2006 roku z zespołem Legii Warszawa zdobył tytuł Mistrza Polski.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE