Kategoria: Liga Mistrzów

Byliśmy zabójczo skuteczni - wywiad z Christianem Eriksenem

cz 14 września 2017

Tottenham pokonał Borussię Dortmund 3-1 w meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Po zakończeniu spotkania dziennikarz CANAL+ SPORT, Przemek Pełka, porozmawiał z zawodnikiem gospodarzy, Christianem Eriksenem.

Przemek Pełka: biorąc pod uwagę Wasze zeszłoroczne doświadczenia z Ligą Mistrzów i tzw. "klątwe Wembley" to była niezwykle istotna wygrana.
Christian Eriksen: oczywiście, chociaż uważam, że żadna klątwa nas nie dotyczy. Teraz wszyscy będą mówić o tym dużo rzadziej. To był bardzo dobry start - zagraliśmy świetne spotkanie, szczególnie w drugiej połowie. W porównaniu do trzech ostatnich spotkań bardzo poprawiliśmy grę w defensywie.
Przemek Pełka: czy będziecie potrafili powtórzyć taki występ w Premier League? Ostatnio wiele mówiło się o Waszej nieskuteczności. Dziś było z tym o wiele lepiej.
Christian Eriksen: w pierwszej połowie stworzyliśmy sobie dwie dogodne sytuacje, po których padły dwa gole. Byliśmy zabójczo skuteczni, tak jak w meczu z Evertonem. Musimy to kontynuować.


Więcej o Lidze Mistrzów UEFA
Zobacz skróty meczów Ligi Mistrzów UEFA

POLECANE

 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON
 

Fatum drugiej połowy

NAHORNY O BOURNEMOUTH
 

Zobacz fragmenty Ligi+ Extra

PROGRAM PROWADZĄ ANDRZEJ TWAROWSKI I KRZYSZTOF MARCINIAK