CANAL+ SPORT: NOWA APLIKACJA MOBILNA DLA KIBICÓW

wt 11 września 2012

CANAL+ Cyfrowy udostępnił bezpłatną mobilną aplikację CANAL+ SPORT przeznaczoną na smartfony z systemem Android.

„Aplikacja CANAL+ SPORT to doskonałe uzupełnienie unikalnej oferty antenowej CANAL+ skierowanej do kibiców. Dzięki nowej usłudze fani sportu mogą za pośrednictwem telefonów komórkowych śledzić na bieżąco wyniki wydarzeń emitowanych na antenie stacji, poznać składy drużyn, strzelców bramek i obserwować sytuację w tabelach poszczególnych rozgrywek - mówi Grzegorz Pawłowicz, Dyrektor Marketingu Abonenckiego spółki CANAL+ Cyfrowy S.A. – Atrakcyjnym uzupełnieniem serwisu są liczne materiały wideo z wybranych programów sportowych i możliwość śledzenia postów umieszczanych na koncie CANAL+ SPORT na Twitterze” – dodaje.

Dzięki aplikacji CANAL+ SPORT dostępnej pod adresem http://bit.ly/Qh3OXi użytkownicy smartfonów w dowolnym miejscu i czasie mogą być na bieżąco z wydarzeniami sportowymi prezentowanymi na antenie kanałów CANAL+ SPORT, CANAL+ GOL i CANAL+ WEEKEND.

Serwis CANAL+ SPORT obejmuje następujące sekcje:

aktualne wyniki - rezultaty trwających i zakończonych spotkań, najbliższe terminy rozgrywek transmitowanych przez CANAL+, a także składy, strzelcy bramek, zmiany, żółte i czerwone kartki.

tabele - bieżące klasyfikacje rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy, czołowych lig europejskich: angielskiej, hiszpańskiej i francuskiej transmitowanych przez CANAL+.

tweety na profilu CANAL+ SPORT – najbardziej aktualne informacje o zmianach w planowanych transmisjach, komentatorach, bieżące komentarze i zapowiedzi konkursów

live w TV - daty, godziny i zapowiedzi najbliższych wydarzeń sportowych transmitowanych na żywo w CANAL+ SPORT, CANAL+ GOL i CANAL+ WEEKEND.

wideo –pełne wersje autorskich magazynów produkcji CANAL+ (1 na 1, O co biega, Laboratorium Pro), bramki z angielskiej Barclays Premier League.


POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE