CANAL+ Z NAGRODĄ POLSKIEGO ZWIĄZKU MOTOROWEGO

pn 27 lutego 2012

CANAL+ otrzymał specjalne wyróżnienie w kategorii „Media Roku: Telewizja” podczas Enea VI Gali Sportu Żużlowego. Uroczystość odbyła się w piątek, 24 lutego w Centrum Olimpijskim w Warszawie. Nagrodę w imieniu CANAL+ odebrali Prezes Zarządu CANAL+ Cyfrowy Beata Mońka i Tomasz Smokowski, Dyrektor ds. Sportu CANAL+.

„CANAL+ towarzyszy polskiemu żużlowi od początku swojej działalności, czyli od 17 lat. Jesteśmy dumni, że transmitując zawody Grand Prix i Drużynowy Puchar Świata, możemy pokazywać ogromne sukcesy polskich zawodników, w tym reprezentacji Polski, z Tomaszem Gollobem na czele. Nagroda cieszy tym bardziej, że została przyznana przez zacne grono członków kapituły, fachowców i sportowców o wielkim autorytecie dla całego środowiska” – powiedziała Beata Mońka, Prezes Zarządu CANAL+ Cyfrowy.

„To był kolejny świetny rok zarówno dla polskiego żużla jak i CANAL+. Reprezentacja Polski zdobyła Puchar Świata, a Jarosław Hampel sięgnął po medal Indywidualnych Mistrzostw Świata. Zaprezentowaliśmy te wydarzenia naszym widzom na żywo i w najwyższej jakości. Powodem do satysfakcji jest również ważny dla całej żużlowej Polski film dziennikarza CANAL+ Grzegorza Milko „Przerwany Sen”. Zostały w nim ukazane losy Krzysztofa Cegielskiego, wielkiego talentu polskiego żużla, którego wspaniała kariera została przerwana po niebezpiecznym wypadku w 2003 roku” – powiedział Tomasz Smokowski, Dyrektor ds. Sportu CANAL+.

W 2011 roku tylko w CANAL+ kibice mogli obejrzeć na żywo relacje z wszystkich zawodów Grand Prix i Drużynowego Pucharu Świata na żużlu. Również wyłącznie w CANAL+ widzowie będą mogli obejrzeć transmisje z wszystkich zawodów w sezonie 2012. Pierwszy turniej Grand Prix odbędzie się 31 marca. Po raz pierwszy w historii inauguracja odbędzie się w Nowej Zelandii.

CANAL+ jest od wielu lat jest producentem wykonawczym międzynarodowego sygnału telewizyjnego z zawodów żużlowych odbywających się zarówno w Polsce jak i zagranicą m.in. w Czechach i Chorwacji. Obraz jest przekazywany do wszystkich zagranicznych telewizji, które posiadają prawa do pokazywania zawodów.

24 lutego br. już po raz szósty Polski Związek Motorowy podczas uroczystej gali uhonorował najlepszych polskich zawodników, trenerów oraz organizatorów imprez żużlowych za sukcesy osiągnięte w trakcie minionego roku. Ze względu na wybitne dokonania polskich żużlowców w 2011 roku na gali w Warszawie pojawili się wszyscy najważniejsi przedstawiciele sportu żużlowego na świecie z brązowym medalistą Indywidualnych Mistrzostw Świata, Jarosławem Hampelem oraz kapitanem żużlowej reprezentacji Polski, Tomaszem Gollobem na czele. Nagrody w ośmiu kategoriach wybierała kapituła w składzie: Piotr Szymański, Andrzej Grodzki, Michał Sikora, Leszek Blanik i Jerzy Szczakiel. W siedmiu kategoriach wyboru dokonali kibice za pomocą głosowania SMS.POLECANE

 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON
 

Fatum drugiej połowy

NAHORNY O BOURNEMOUTH
 

Zobacz fragmenty Ligi+ Extra

PROGRAM PROWADZĄ ANDRZEJ TWAROWSKI I KRZYSZTOF MARCINIAK