CASTING CANAL+ DLA MIŁOŚNIKÓW BIEGANIA

pn 16 kwietnia 2012

CANAL+ ogłasza casting, w którym wybierze trójkę biegaczy-amatorów i pomoże im przygotować się do 34. Maratonu Warszawskiego. Postępy uczestników widzowie śledzić będą w sobotnim programie Marcina Rosłonia pt. „O CO BIEGA?” na antenie CANAL+ SPORT.


Casting odbędzie się 21 kwietnia na Kępie Potockiej w Warszawie przy okazji inauguracyjnego biegu w ramach cyklu „Puchar Maratonu Warszawskiego”. Zadaniem uczestników castingu będzie krótkie wystąpienie przed kamerą CANAL+ i przekonanie, że jest się najlepszym kandydatem na przyszłego maratończyka.


Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby spróbować swoich sił w biegu na dłuższym dystansie, ale nie wiedzą jak dobrze się do tego przygotować. Mogą to być osoby w dowolnym wieku, które chcą zmienić styl życia i postawić na rekreację lub po prostu zależy im na poprawieniu własnej kondycji lub sylwetki - zachęca Marcin Rosłoń, dziennikarz CANAL+, twórca programu „O CO BIEGA?” - Nie muszą posiadać doświadczenia na długodystansowych trasach, wystarczą dobre chęci i odpowiednia motywacja – dodaje.


Wyłonionej trójce biegaczy amatorów CANAL+ pomoże odpowiednio przygotować się do 34. Maratonu Warszawskiego, który odbędzie się we wrześniu. Jak pracować nad kondycją i techniką doradzi Wojciech Staszewski - trener lekkoatletyki, biegacz i zarazem reporter „Gazety Wyborczej”. Wielu przydatnych wskazówek udzielać będą także inni eksperci.


CANAL+ SPORT w co drugą sobotę o 12:30 w magazynie „O CO BIEGA?” będzie śledził postępy w przygotowaniach. Prezentowane będą m.in. relacje z treningów i spotkań z fachowcami.


CASTING CANAL+

Sobota, 21 kwietnia - Warszawa, Park Kępa Potocka
Przy okazji biegu Puchar Maratonu Warszawskiego (zapisy godz. 8:30-10:00, początek biegu godz. 10:00).POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE