Kategoria: Cracovia | Ekstraklasa

Cetnarski w Cracovii do 2019 roku

wt 9 lutego 2016

We wtorek Mateusz Cetnarski przedłużył kontrakt z Cracovią. Nowa umowa pomocnika obowiązuje do końca czerwca 2019 roku - podaje oficjalna strona krakowskiego zespołu.

27-letni zawodnik gra w krakowskim klubie od półtora roku. Jesienią wystąpił w 20 meczach w ekstraklasie, w których zdobył siedem bramek.

Bardzo się cieszę z tego, że nadal będą częścią drużyny Cracovii. Liczę na osiąganie jak najlepszych wyników z tym klubem - powiedział piłkarz zaraz po podpisaniu nowej umowy.

Radości z przedłużenia przez Cetnarskiego umowy nie kryje również trener Jacek Zieliński:

Cieszę się, że Mateusz nadal będzie grał w Cracovii i pomagał naszej drużynie na boisku. Co by tu nie mówić, jest to zawodnik wiodący. Radość jest nasza, ale też na pewno wszystkich kibiców.

Runda jesienna obecnego sezonu była dla zawodnika "Pasów" jedną z najlepszych w życiu. W dużej mierze dzięki jego doskonałej dyspozycji Cracovia znajduje się obecnie na trzecim miejscu w tabeli Ekstraklasy. Przedłużenie umowy z Cetnarskim to dla krakowskiego klubu znakomita wiadomość.

Najbliższy mecz w Ekstraklasie Cracovia rozegra w sobotę, 13 lutego, o 18:00. Przeciwnikiem "Pasów" będzie Górnik Zabrze.


sobota, 13 lutego
17:40 Cracovia - Górnik Zabrze, CANAL+ SPORT / nc+ GO
komentują: Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski


POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE