Kategoria: Liga Mistrzów

Chelsea lepsze od Atletico: skrót meczu Ligi Mistrzów UEFA

śr 27 września 2017

"The Blues" potwierdzili swoją znakomitą dyspozycję i pokonali w meczu wyjazdowym Atletico Madryt 2-1. Gola na wagę zwycięstwa w ostatniej akcji meczu zdobył Michy Batshuayi.

Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze. W 40. minucie David Luiz przewinił w polu karnym, a jedenastkę pewnie wykorzystał Antoine Griezmann. Chelsea odrobiła straty w drugiej połowie. Po dośrodkowaniu Hazarda bramkarza gospodarzy pokonał Alvaro Morata. Jeszcze nigdy Hiszpan nie strzelił gola podopiecznym Diego Simeone. Do środy, 27 września.

Więcej o Lidze Mistrzów UEFA

Zobacz skróty meczów Ligi Mistrzów UEFA

Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, gola na wagę kompletu punktów dla Chelsea zdobył Michy Batshuayi. Antonio Conte oszalał ze szczęścia. Chelsea z sześcioma "oczkami" na koncie prowadzi w grupie C. Atletico z dorobkiem zaledwie jednego punktu zajmuje trzecie miejsce.