Kategoria: Liga+ Extra

Christian Gytkjaer gościem pierwszej Ligi+ Extra

cz 18 lipca 2019

Napastnik Lecha Poznań, Christian Gytkjaer, będzie gościem Andrzeja Twarowskiego i Krzysztofa Marciniaka w niedzielnej Lidze+ Extra. Start programu o 19:30 w CANAL+.

Christian Gytkjaer w Lechu Poznań występuje od sezonu 2017/2018. Do tej pory w rozgrywkach PKO Ekstraklasy zdobył 31 bramek. W poprzednim sezonie strzelił 12 goli i był najskuteczniejszym zawodnikiem swojego zespołu. W inauguracyjnym meczu "Kolejorza" przeciwko Piastow Gliwice Duńczyk nie wystąpi jednak w pełnym wymiarze. Jeszcze w ubiegłych rozgrywkach doznał bowiem urazu palca stopy, który uniemożliwił mu przepracowanie całego okresu przygotowawczego. Do treningu Gytkjaer wrócił dopiero w lipcu. Być może Gytkjaer pomoże Lechowi w drugiej połowie.

W letniej przerwie sporo mówiło się o odejściu duńskiego napastnika z Poznania. Media podawały, że Gytkjaer przebiera w zagranicznych ofertach. 29-latek postanowił jednak zostać w stolicy Wielkopolski. Czy były jakieś konkretne oferty? Które zespoły interesowały się duńskim napastnikiem? Być może odpowiedzi na te pytania poznamy w magazynie Liga+ Extra. Start w niedzielę o 19:30 w CANAL+!

niedziela, 21 lipca
19:30 Liga+ Extra, CANAL+ i CANAL+ SPORT3
prowadzący: Krzysztof Marciniak, Andrzej Twarowski; gość specjalny: Christian Gytkjaer

Więcej o PKO Ekstraklasie

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE