Kategoria: Liga Europy

Ćwierćfinałowe rewanże Ligi Europy w nc+

śr 22 kwietnia 2015

Walka o awans do półfinałów Ligi Europy UEFA rozstrzygnie się w najbliższy czwartek. Najbliżej zrobienia kolejnego kroku w drodze do finału na Stadionie Narodowym w Warszawie jest Napoli, które spotka się z Wolfsburgiem. W pozostałych parach wszystko jest całkowicie otwarte. W największym hicie ćwierćfinałów Zenit Sankt-Petersburg spotka się z Sevillą (CANAL+ Sport, 21:00).

Na czwartkowy wieczór platforma nc+ przygotowała dla kibiców aż trzy transmisje z boisk Ligi Europy. Widzowie chcący śledzić równolegle wszystkie mecze, w CANAL+ Family2 od 21:00 zobaczą Multiligę Europy, a więc łączoną transmisję z czterech boisk.

Studio poprzedzające transmisje ze spotkań ćwierćfinałowych rozpocznie się w CANAL+ Sport o 20:45. Piotr Salak, wraz ze swoimi gośćmi m.in. Krzysztofem Przytułą, przygotuje widzów na emocjonujący wieczór piłkarski. Pierwszoplanowym wydarzeniem - transmitowanym w CANAL+ Sport od 21:00 - będzie rewanż Zenita Sankt-Petersburg z Sevillą FC. Pierwsze spotkanie zakończyło się zwycięstwem ekipy z Andaluzji 2:1, co oznacza, że rewanż w Rosji zapowiada się pasjonująco. Czy w półfinale kibice zobaczą Grzegorza Krychowiaka, którego postawa na boisku może mieć kluczowe znaczenie dla kwestii awansu ekipy Unaia Emery’ego?

- Zabójczo skuteczna końcówka w wykonaniu Sevilli pozwoliła wygrać obrońcom tytułu w pierwszym meczu. Trudno jednak by przed rewanżem, kibice Sevillistas oparli swój optymizm na tym co pokazała ich drużyna. Zenit będąc poważnie osłabiony i w dodatku eksperymentalnie ustawiony taktycznie zaprezentował się doskonale. Jeśli Hulk i Danny dołożą do tego pierwiastek geniuszu to Zenit może wyeliminować Seviilę. Z drugiej strony Unai Emery rzadko daje się zaskoczyć dwa razy, a jego drużyna na wyjazdach bywa zabójczo skuteczna. Jak dla mnie szanse na awans są równe co tylko dodaje emocji czwartkowemu spotkaniu – zaprasza Adam Marchliński, który skomentuje to spotkanie wspólnie z Leszkiem Orłowskim.

Dynamo Kijów – a więc drużyna Łukasza Teodorczyka - w czwartek zagra na wyjeździe z ACF Fiorentiną. Po remisie 1:1 w pierwszym spotkaniu w nieco lepszej sytuacji jest ekipa z Włoch. Transmisja w CANAL+ Family od 21:00.

Trzecia z prezentowanych równolegle konfrontacji relacjonowana będzie w nSport+. SSC Napoli zmierzy się z Vfl Wolfsburg. Sytuacja zespołu Rafaela Beniteza, po pierwszym wygranym w Niemczech meczu 4:1 jest komfortowa. Czy drużyna „Wilków” będzie w stanie na Stadio San Paolo dokonać czegoś, co wydaje się niemożliwe?

W ramach Multiligi Europy w CANAL+ Family2 obok wspomnianych spotkań prezentowana będzie również rewanżowa konfrontacja Dnipro Dnipropetrowsk - Club Brugge. O 23:15 w CANAL+ Sport i nSport+ rozpocznie się podsumowanie wieczoru. W magazynie skrótów widzowie zobaczą wszystkie bramki, jakie padną w czwartek w Lidze Europy.

Najbliższe mecze Ligi Europy na antenach kanałów sportowych nc+

czwartek, 23 kwietnia:
20:45 Studio Ligi Europy, CANAL+ Sport
prowadzący: Piotr Salak, ekspert: Krzysztof Przytuła
21:00 Zenit Sankt-Petersburg - Sevilla FC, CANAL+ Sport
komentują: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
21:00 ACF Fiorentina - Dynamo Kijów, CANAL+ Family
komentują: Krzysztof Bandych, Wojciech Jagoda
21:00 SSC Napoli - Vfl Wolfsburg, nSport+
komentują: Żelisław Żyżyński, Filip Surma
21:00 Multiliga Europy, CANAL+ Family2
komentują: Wojciech Zawioła, Grzegorz Milko
23:15 Liga Europy – magazyn skrótów, CANAL+ Sport / nSport+
prowadzący: Piotr Salak, ekspert: Krzysztof Przytuła

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE