Kategoria: liga hiszpańska

Derby Madrytu w 4K

wt 25 września 2018

Już w szóstej kolejce LaLigi odbędą się derby Madrytu. Real kontra Atletico. Jedna z najciekawszych rywalizacji na świecie. Ciężko wskazać faworyta. Każdy zrobi wszystko, aby zwyciężyć. Transmisja w sobotę, 29 września od 20:40 w CANAL+ 4K ULTRA HD i CANAL+ SPORT2.

Derby Madrytu

Niewiele powodów do optymizmu dali swoim kibicom piłkarze Realu Madryt przed derbami miasta. W środę "Królewscy" wyraźnie i zasłużenie przegrali w Sevilli 0-3.

Problem był taki, że Sevilla była od nas zdecydowanie lepsza. Zwłaszcza w początkowej fazie meczu. Strzelili dwie bramki. Na początku spotkania byli bardzo skuteczni. Byliśmy zespołem gorszym w pierwszej połowie. W drugiej mecz się bardziej wyrównał. Zmarnowaliśmy kilka dobrych okazji. To zabiło nasze jakiekolwiek nadzieje jakie mieliśmy. To był słaby występ z naszej strony - powiedział Lopetegui, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

Więcej powodów do radości mieli w środku tygodnia kibice Atletico. Ich zespół wygrał 3-0 z Huescą. Wszystkie gole padły w pierwszej połowie spotkania. Który zespół będzie panował w Madrycie? Transmisja meczu Real - Atletico już w sobotę od 20:40 w CANAL+ 4K ULTRA HD i CANAL+ SPORT2!

Pozostałe spotkania

W najbliższy weekend widzowie nc+ zobaczą na żywo 5 meczów ligi hiszpańskiej. W piątek od 20:55 w CANAL+ SPORT2 starcie Rayo Vallecano z Espanyolem, które będą komentować Adam Marchliński i Tomasz Lipiński. W niedzielę transmisje dwóch spotkań: Levante - Alaves oraz Betis - Leganes. W poniedziałek ostatni mecz 7. kolejki. Celta Vigo podejmie na swoim stadionie Getafe.