DRUŻYNA CANAL+ ROZEGRAŁA POKAZOWY MECZ W UNIEJOWIE

pn 28 maja 2012

W sobotę, 26 maja zespół redakcji sportowej CANAL+ rozegrał pokazowy mecz piłkarski w Uniejowie w województwie łódzkim. Gmina została zwycięzcą aukcji charytatywnej na rzecz ciężko chorego, młodego zawodnika, Kuby Fabijańczyka. Reportaż z tego wydarzenia widzowie obejrzą w CANAL+ SPORT w najbliższą sobotę, 2 czerwca o godzinie 20:00.Mecz został rozegrany pod hasłem „Gramy dla Kuby, pamiętamy o Włodku”. Był zwieńczeniem uroczystego nadania kompleksowi sportowego w Uniejowie imienia Włodzimierza Smolarka. Gośćmi specjalnymi wydarzenia byli członkowie rodziny legendarnego reprezentanta Polski na czele z synem Ebim (również byłym reprezentantem Polski) i wdową po Włodzimierzu Smolarku. Drużyna CANAL+ uczestniczyła również w odsłonięciu tablicy pamiątkowej patrona kompleksu sportowego.Samo spotkanie wzbudziło duże zainteresowanie wśród kibiców. Rywalem zespołu CANAL+ w pierwszej połowie był lokalny klub MGLKS Termy Uniejów/Ostrowsko, a w drugiej drużyna Urzędu Marszałkowskiego z Łodzi. Zespół piłkarski CANAL+ zawitał do Uniejowa w silnym składzie. Obok dziennikarzy stacji m.in. Andrzeja Twarowskiego, Żelisława Żyżyńskiego, Cezarego Olbrychta i Krzysztofa Marciniaka w zespole znaleźli się eksperci CANAL+, a także byli piłkarze Krzysztof Przytuła, Remigiusz Jezierski, Piotr Dziewicki, Maciej Murawski i Tomasz Łapiński.
Mecz zakończył się przyjaznym remisem 6:6. Gole dla drużyny CANAL+ zdobyli Remigiusz Jezierski trzy, Krzysztof Przytuła dwie i XXXX jedną.Reportaż z imprezy widzowie zobaczą na antenie CANAL+ SPORT w sobotę, 2 czerwca, o 20:00.
W grudniu 2011 roku CANAL+ objął patronat medialny i intensywnie włączył się w akcję zbierania funduszy dla Kuby Fabijańczyka, cierpiącego na aplazję szpiku kostnego. Na licytację CANAL+ zaoferował możliwość rozegrania meczu z drużyną redakcji sportowej, a także cenne trofea piłkarskie, zgromadzone przez stację wspólnie z pomysłodawcą i organizatorem akcji - Janem Szczęsnym, bratem słynnego bramkarza - Wojtka Szczęsnego - reprezentanta Polski na Euro 2012. Uczestnicy mogli wylicytować m.in. klubowe koszulki piłkarskie gwiazd T-Mobile Ekstraklasy i reprezentacji Polski, graczy Arsenalu Londyn oraz piłkę z autografami zawodników Realu Madryt. Zebrano ponad 50 tysięcy złotych, a za sam mecz gmina Uniejów na szczytny cel przeznaczyła 12 tysięcy złotych.


POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE