El Clasico - wielki mecz w wyjątkowej oprawie w nc+

śr 19 marca 2014

Ten mecz elektryzuje kibiców piłki nożnej na całym świecie. W niedzielę, 23 marca starcie gigantów futbolu, Real Madryt zmierzy się z FC Barceloną. Platforma nc+ przygotowuje z tej okazji wyjątkową oprawę spotkania i atrakcje dla widzów. Na stanowiskach komentatorskich na Estadio Santiago Bernabeu zasiądą Rafał Wolski i były piłkarz Realu Jerzy Dudek.


Materiały poświęcone El Clasico będą emitowane na antenie CANAL+ Sport w sobotnich i niedzielnych programach, a sam mecz poprzedzi godzinne studio. Dla fanów obu drużyn uruchomiony został specjalny serwis internetowy elclasico.canalplus.pl

Ekipa nc+ pracować będzie w stolicy Hiszpanii już od piątku. Wraz z towarzyszącym jej Jerzym Dudkiem dziennikarze CANAL+ Sport odwiedzą ośrodek treningowy Realu i arenę niedzielnego starcia. Relacje z Madrytu budujące napięcie przed czekającym widzów wyjątkowym wydarzeniem, nadawane będą w trakcie Gorączki Piłkarskiej Soboty oraz w Granej Niedzieli.

Nim giganci światowego futbolu staną w niedzielę naprzeciw siebie, Paulina Czarnota-Bojarska zaprosi o 20:00 widzów CANAL+ Sport na przedmeczowe studio – jego gościem będzie m.in. Tomasz Frankowski - w którym pokazane zostaną analizy, statystyki, wywiady oraz materiały zrealizowane przez dziennikarzy stacji. Przed meczem ze specjalnego stanowiska reporterskiego nc+ na murawie Estadio Santiago Bernabeu spotkanie zapowie Piotr Laboga. O 21:00 kibice usłyszą pierwszy gwizdek sędziego oraz komentatorów Rafała Wolskiego i Jerzego Dudka.

- Wyjątkowy mecz, a więc wyjątkowa oprawa. Postaramy się przekazać naszym widzom każdy szczegół, każdą ciekawostkę związaną z rywalizacją najlepszych piłkarzy świata. Dziennikarzom CANAL+ Sport towarzyszyć będzie w roli eksperta wspaniały piłkarz, w przeszłości zawodnik Realu, Jerzy Dudek, który doskonale zna atmosferę towarzszącą El Clasico i przybliży ją w trakcie transmisji – zapowiada Tomasz Smokowski, szef redakcji sportowej nc+.

Rywalizacja Realu i Barcelony rozpala wielkie emocje wśród kibiców. Z myślą o nich platforma nc+ we współpracy z agencją Havas Worldwide Warsaw – autorem kreacji i działań w obszarze digital promujących niedzielne spotkanie – przygotowała specjalny serwis elclasico.canalplus.pl , który oprócz statystyk, infografik i materiałów video, oferuje liczne aktywności – m.in. wskazanie zespołu, któremu się kibicuje, wytypowanie składów i ustawienia drużyn. Podczas samego meczu serwis pełnić będzie funkcję rozbudowanego narzędzia analitycznego, które umożliwi śledzenie szczegółowych statystyk spotkania zgodnie z hasłem: „zobacz więcej”. W nawiązaniu do wydarzeń na boisku pojawiać się będą w trakcie spotkania pytania odnoszące się do decyzji trenerskich i sędziowskich. W dniach poprzedzających spotkanie oraz w jego trakcie prowadzone będą również działania angażujące kibiców na profilach CANAL+ Sport na facebooku i twitterze.

El Clasico w nc+

niedziela, 23 marca
20:00 – 23:15 Studio El Clasico, CANAL+ Sport
gospodarz: Paulina Czarnota-Bojarska, gość: Tomasz Frankowski, eksperci: Maciej Murawski, Leszek Orłowski
21:00 Real Madryt – FC Barcelona, CANAL+ Sport
komentują z Madrytu: Rafał Wolski i Jerzy Dudek; reporter: Piotr Laboga

specjalny serwis internetowy: elclasico.canalplus.pl

Jerzy Dudek, 60-krotny reprezentant Polski, były zawodnik Feyenoordu, Liverpoolu i Realu Madryt. Jeden z najlepszych polskich bramkarzy był zawodnikiem zespołu ze stolicy Hiszpanii w latach 2007-2011.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE