Kategoria: liga angielska

Grosicki: spełniło się moje największe marzenie

śr 1 lutego 2017

Pierwszy wywiad Kamila Grosickiego po przejściu do angielskiego Hull City. Rozmawiał dziennikarz CANAL+ SPORT, Żelisław Żyżyński.

Żelisław Żyżyński: to, co wydarzyło się w Twoim życiu w ostatnich 24 godzinach to był prawdziwy rollercoaster. Wsiadłeś w samolot we Francji, wylądowałeś na Wyspach i tym razem złożyłeś podpis na kontrakcie. Zmęczenie, szczęście, co czujesz?

Kamil Grosicki: jestem bardzo szczęśliwy, że udało się spełnić moje marzenia podpisując kontrakt w Premier League. Bardzo się cieszę, że zostałem zawodnikiem Hull City. Było sporo przeszkód po drodze, ale najważniejsze, że się udało. Teraz muszę pokazać swoją najlepszą grę na angielskich boiskach.

Więcej o lidze angielskiej

Żelisław Żyżyński: na jakiej pozycji widzisz siebie w Hull City?

Kamil Grosicki: na tę chwilę nie wiem nawet w jakim systemie gra Hull City, w środę oglądałem ich na żywo po raz pierwszy (w meczu z Manchesterem United - przyp. red.). Jestem gotowy do gry na skrzydłach - lewa czy prawa strona, nie ma żadnego problemu, na pewno z trenerem będę o tym rozmawiał. Z kim będę rywalizował? O tym dowiemy się w najbliższych dniach.

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu Żelisława Żyżyńskiego z Kamilem Grosickim.


POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE