Kategoria: siatkówka

Grot Budowlani Łódź o krok od Ligi Mistrzyń CEV

cz 8 listopada 2018

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź pokonały ASPTT Mulhouse 3:1 w pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów CEV. Rewanż już 13 listopada. Transmisja od 20:00 w CANAL+ SPORT.

Pierwsze dwa sety wygrane na przewagi (27:25 i 29:27), porażka w trzecim secie i gładkie zwycięstwo w czwartym - tak w skrócie można podsumować środowy występ Grot Budowlanych Łódź w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzyń CEV przeciwko ASPTT Mulhouse. W rewanżu łodziankom wystarczą dwa wygrane sety. Jeśli brązowym medalistkom Ligi Siatkówki Kobiet uda się wyeliminować francuski zespół, trafią do grupy C, w której czekają Igor Gorgonzola Novara, RC Cannes oraz białoruska Minczanka Mińsk.

Rewanżowe spotkanie odbędzie się we wtorek, 13 listopada. Transmisja od 20:00 w CANAL+ SPORT.