Kategoria: siatkówka

Grot Budowlani Łódź w walce o Ligę Mistrzyń CEV

wt 6 listopada 2018

Siatkarki Grot Budowlanych Łódź w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzyń CEV zmierzą się z ASPTT Mulhouse. Początek spotkania w środę o 17:30 w CANAL+ SPORT.

W poprzedniej rundzie polski zespół łatwo rozprawił się z węgierskim Bekescsabai RSE. W obu spotkaniach Grot Budowlani wygrali w stosunku 3:0 i pewnie awansowały do kolejnej fazy kwalifikacji, w której na polskie siatkarki czeka francuski ASPTT Mulhouse. ASPTT od 1991 roku występuje na najwyższym poziomie rozgrywkowym we Francji. W 2017 roku zespół zdobył mistrzostwo Francji. W II rundzie eliminacji Francuzki pokonały ZOK Bimal Jedinstvo Brcko. Jeśli polska drużyna pokona ASPTT awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzyń CEV. Studio przedmeczowe poprowadzi Gabriel Waliszko, spotkanie komentować będą Cezary Olbrycht i Dorota Świeniewicz. Analizą meczu zajmie się Oskar Kaczmarczyk.

Więcej o siatkówce w nc+

Niewiele jest na świecie telewizji, które zapewniają widzom takie analizy siatkarskie, pozwalające jeszcze lepiej zrozumieć ten piękny sport. Dla nas pracuje i pracować będzie przez cały sezon były statystyk reprezentacji Polski, asystent Stephane'a Antigi podczas złotych dla naszej kadry MŚ w 2014 roku. Oskar Kaczmarczyk rozumie i wyjaśnia siatkówkę jak mało kto - zapraszam szef redakcji siatkarskiej w nc+, Żelisław Żyżyński.


środa, 7 listopada
17:30 Grot Budowlani Łódź - ASPTT Mulhouse, CANAL+ SPORT
komentarz: Cezary Olbrycht, Dorota Świeniewicz

POLECANE

 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON
 

Fatum drugiej połowy

NAHORNY O BOURNEMOUTH
 

Zobacz fragmenty Ligi+ Extra

PROGRAM PROWADZĄ ANDRZEJ TWAROWSKI I KRZYSZTOF MARCINIAK