Hamalainen: nowy początek w Legii

śr 10 lutego 2016

Nowy nabytek Legii Warszawa, Kasper Hamalainen, szybko aklimatyzuje się w zespole z Łazienkowskiej. Czy transfer Fina okaże się strzałem w "10" wicemistrzów Polski?

To dla mnie nowy początek w Legii. Po dwóch dobrze przepracowanych obozach, w trakcie których zaadaptowałem się w drużynie, spotkałem sztab szkoleniowy i poznałem zasady panujące w szatni - mówi były piłkarz Lecha Poznań.

Jak spędziłem wolne chwile po powrocie z Malty? Intensywnie. Byłem zajęty sprawami związanymi z mieszkaniem. Zostało mi jeszcze kilka rzeczy do zrobienia, ale jestem na ostatniej prostej. Mimo wszystko, po dwóch ciężkich zgrupowaniach złapałem trochę oddechu - dodał Fin.

Wszystko jest dla mnie jasne. Wielu chłopaków znalałem już wcześniej, z muraw Ekstraklasy. Zanim trafiłem do Warszawy, grałem już trochę w Polsce, więc nasze drogi się krzyżowały.

Na jakiej pozycji będzie występował Hamalainen w zespole Stanislawa Czerczesowa? Czy stworzy duet napastników z Nemanją Nikoliciem, czy może Rosjanin powierzy mu funkcję kreatora gry, czyli pozycję nr 10? Być może odpowiedzi na te pytania poznamy już 14 lutego podczas rywalizacji Legii z Jagiellonią Białystok.


niedziela, 14 lutego
17:40 Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, CANAL+ / nc+ GO
komentują: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE