Kategoria: Ekstraklasa

Hamalainen: tego gola zapamiętam na zawsze

pn 10 kwietnia 2017

To dla mnie specjalny gol, zapamiętam go na zawsze - powiedział Kasper Hamalainen, zdobywca bramki, która dała Legii Warszawa zwycięstwo w Poznaniu.

To niesamowite uczucie, zwłaszcza, że zdarza się po raz drugi z rzędu. Dziękuję Adamowi Hlouskowi za znakomite dośrodkowanie - dodał piłkarz cytowany przez oficjalną witrynę mistrzów Polski.

Przegrywaliśmy 0:1, a i tak udało nam się wygrać na trudnym terenie. Nie pierwszy raz, bo w taki sam sposób wygraliśmy w Gdańsku. To pokazuje nasz charakter - zapewnił pomocnik.

Więcej o LOTTO Ekstraklasie

Starałem się zaczerpnąć trochę energii z tego, jak jestem traktowany w Poznaniu, odkąd przyszedłem do Legii. Nigdy nie brałem tego jednak do siebie, bo wiem, że tak to już jest w piłce nożnej. Nie wiem, czy ten gol zmieni moją sytuację w Legii. Trudno powiedzieć. Zawsze jednak po prostu staram się dać z siebie jak najwięcej. Dzisiaj mi się to udało i mam nadzieję, że będę dostawał kolejne szanse - stwierdził Hamalainen.

Gdy wchodziłem na boisko, trener powiedział tylko "powodzenia". Nie mówił "zrób to znowu, Hama" - śmieje się zawodnik stołecznej ekipy.

To będzie dla nas zastrzyk energii na resztę sezonu. Wygraliśmy na wyjeździe z kontrkandydatem do tytułu mistrzowskiego i wracamy do domu usatysfakcjonowani - podsumował podopieczny Jacka Magiery.

POLECANE

 

 

Borek i Żewłakow dołączają do CANAL+

NOWE TRANSFERY W REDAKCJI
 

NBA Playoffs

OGLĄDAJ MECZE NAJLEPSZEJ KOSZYKARSKIEJ LIGI ŚWIATA
 

Skróty meczów Premier League

ZOBACZ WSZYSTKIE BRAMKI
 

LaLiga Santander

MECZE W CANAL+
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE