Kategoria: Bundesliga

Hertha w poszukiwaniu formy i punktów

wt 25 lutego 2020

Przed nami 24. kolejka Bundesligi. Szanse na rehabilitację po wstydliwej porażce 0:5 z FC Koeln będzie miała Hertha Berlin. Zespół Krzysztofa Piątka zmierzy się na wyjeździe z Fortuną Duesseldorf.

Fortuna – Hertha

Trudne chwile przeżywają Krzysztof Piątek i jego nowy klub – Hertha Berlin. Nasz napastnik w lidze nie zdołał jeszcze strzelić gola, zaś Stara Dama została rozgromiona na własnym terenie przez FC Koeln. Porażka 0:5 wstrząsnęła drużyną i przyczyniła się do deszczu krytyki jaki spadł na byłą już ekipę Juergena Klinsmanna. W najbliższy piątek, w meczu inaugurującym 24. kolejkę Bundesligi, nasz snajper oraz jego koledzy będą mieli możliwość rehabilitacji. Rywalem Herthy będzie bowiem plasująca się na pozycji barażowej Fortuna Duesseldorf.


RB Lipsk - Bayer

Niedzielny pojedynek w 24. serii gier Bundesligi, zwiastujący ogromne emocje. Wicelider rozgrywek, który po przeciętnym starcie w 2020 roku odzyskał wigor, zmierzy się z Bayerem Leverkusen, zajmującym piątą pozycję. Ekipa z Lipska minioną kolejkę kończyła w wyśmienitych nastrojach; piłkarze niczym uskrzydleni przez napój energetyczny sponsora, rozbili w pył i proch solidne Schalke 5:0. W dodatku dokonali tego na terenie rywala. Aptekarze natomiast pokonali przed tygodniem Augsburg. Było to trzecie kolejne zwycięstwo Bayeru. Dzięki temu Leverkusen wciąż pozostaje w walce o miejsce w najlepszej czwórce Bundesligi.

Plan transmisji 24. kolejki Bundesligi w CANAL+:

piątek, 28 lutego
20:20 Fortuna Duesseldorf - Hertha Berlin, CANAL+
komentarz: Robert Skrzyński, Tomasz Ćwiąkała

niedziela, 1 marca
15:20 RB Lipsk - Bayer Leverkusen, CANAL+ NOW
komentarz: Edward Durda, Grzegorz Kaczmarczyk

Więcej o Bundeslidze

POLECANE

 

Lech - Legia

SOBOTA / 4 LIPCA / 17:00 / CANAL+ SPORT
 

Manchester City - Liverpool

CZWARTEK / 2 LIPCA / 21:10 / CANAL+ SPORT I CANAL+ 4K ULTRA HD
 

Real - Getafe

CZWARTEK / 2 LIPCA / 21:55 / CANAL+ SPORT2
 

Królowie remisów

NAHORNY O ARSENALU
 

Marzą o Lidze Mistrzów

NAHORNY O MANCHESTERZE UNITED
 

Bez Fabiańskiego ani rusz

NAHORNY O WEST HAMIE
 

Bez wygranej w 2020 roku

NAHORNY O BRIGHTON
 

Fatum drugiej połowy

NAHORNY O BOURNEMOUTH